Přejít na obsah

OII dodatecna montaz AUX zdirky


Harley1006

Doporučené příspěvky

Nejdrive sehnat 4 zilovy drat a na nej pripojit konektor do radia z jedne strany a konektor do AUX ze strany druhe.

Pin 1 a 7 jsou kanaly a pin 2 je stineni (oba draty ze stineni do jednoho) - u radia

Na druhe strane pouzijete bud svorkovnici ze Skody nebo pokud ji nesezenete jako ja tak konektor jsem si udělal z Audio kablíku z CD mechaniky, co se dává do PC.Krajní piny jsou stínění a ty vnitřní signál. - u AUX

foto je schema konektoru na radiu barevne oznaceny konektory na AUX

post-11-1166645664.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pote vse smontovat zpet dohromady (nezapomenout pripojit drat k AUX ), stredovou konzoli, ramecek radia

a mate hotovo.

tady jeste jedna fotka te stredove konzole po zabudovani AUX zdirky

funguje super a muzete pripojit cokoli od MP3,Laptopu,navigace atd.

Snad to nekomu pomuze.

Richard

post-11-1166647015.jpg

Editováno: , autor: Harley1006
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

ahoj,

tak jsem udělal lepší fotky těch koupených kousků plastu, co mají dohromady naučit mou Nexus hrát mp3.

Rovněž jsem přidal dnes zakoupený kablik od cd mechaniky.. Měl jsem štěstí, prý už jich moc není protože XPčka, už to nepotřebují..

Takže to největší v samostatné krabičce je (AUX) podle účtenky:

ZASTRCKA PRO PRIPOJENI - 5J0035475 - 239 Kc

pak jsou tu ještě tři kousky kousky, dohromady pod označením na balíčku (KA/04-071496 1 STUECK 7M0 035 727 CZECH.REPUBLIC a na účtence je:

SVORKOVNIC - 7M0035727 - 102,4 Kc

a pak jen sedm kusu:

KONEKTOR - DUTIN.PL/10 - 32,20 Kc

a na konci učtenky je napsáno: Korekc.hotov.plat. - 0,13 Kc :-)

No tak nevim, co je co ale snad to dohromady k něčemu bude :-)

Asi mi už chybí jen konektor k radiu, i když to už asi bude to, co je vyfocené..

post-11-1168896922.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Chtel jsem si udelat podle tohoto navodu vyvod na audio vstup, ale po vyndani navigace jsem zjistil, ze ma trochu jine konektory nez se tu popisuje (viz. obrazek). Je to navigace 1U0 035 191 A. Muzete mi nekdo poradit, kam presne mam zapojit ty AUX vstupy? Diky moc.

post-19791-1211482716_thumb.jpg post-19791-1211482721_thumb.jpg post-19791-1211482727_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Luďa uzamkl následující téma
  • Luďa odemkl následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...