Přejít na obsah

Škoda Superb 4


Dixik2

Doporučené příspěvky

Ja by som pockal do prveho FL minimalne, samozrejme ak niekto potrebuje auto skor tak nebude cakat 2-4 roky na FL ale bude sa musiet zmierit s tym, ze tam nejake prvotne choroby budu. Tak ako to bolo aj u predchodcu, hydrolozka, listy, vrzganie, vyduchy ventilacie, brzdy atd. To je asi u kazdej znacky nieco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem viděl bílý S4 combi u jedné firmy, která kupuje vesměs všechna auta v bílé barvě a teda ta barva tomu nesedí. Dokonce jak jsem viděl jen zadní boční část, tak jsem chvíli přemýšlel co to je za auto. Předchozí generace v bílé vypadala líp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dnes staticky viděl bílou ve verzi LK. Ženě jsem řekl, že tohle je nový S4. A prý, že vypadá divně, nic moc proti S3. Nicméně měl 17" a konečně i s těmi vypadá auto fajn. Bohužel ale úplně zapadá, není na něm z mého pohledu žádný výrazný prvek. Škoda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 4/13/2024 at 10:24 AM, Horza said:

@Petr Svetr Ohledně té záslepky na volantu na pozici asistované jízdy u S4. Zatím tam je u všech výbav záslepka, protože zatím není pro S4 dostupná ta vrcholná verze asistované jízdy jako má například passat B9. Pro Škodovku bude podle mých informací dostupná později, pravděpodobně s novým modelovým rokem. 

pre iny trh to tlačítko tam už je. ale pre nas asi zatial nie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, během MSLH 24 jsem měl tu cest se čtyřkovým supem nalítat cca 5000km. Za mě to auto jezdí lépe než trojka, sedačky s masáži jsou top, bohužel asistenty je potřeba vypínat po každém nastartování, promítání na přední sklo neruší a matrixy funguji na jedničku. Na infotaimmetu jde navolit rychle volby na auto hold, vypnutí startovani auta apod. Líbila se mi i možnost navoleni až čtyř funkci na středovém tlacitku či to, ze auto se automaticky dá do P pokud vypnete motor, i když tam necháte rychlost nebo zpátečku. Super je taky automatické zatažení rolety kufru při zavíráni zadních dveří. Zkratka za mě se už těším až ho budu objednávat. Jediný neduh byly zadní tlumiče, ale ty se prý ještě budou dávat jiné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...