Přejít na obsah

Problém se startem


Martin114

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny příznivce značky, už několikrát se stalo, že po odstavení i na několik hodin nejde auto nastartovat tzn. třeba 3x až 4x několik sekund točí a nechytne, na další pokus naskočí. Někdy pomůže pár minut nechat v klidu, pak naskočí hned. Napadlo mě podpětí, která ukazovalo i při napíchnutí na diag, takže nová baterie vyměněna a zaregistrována (původní cca 6letech). Problém bohužel nezmizel, dnes znovu to samé. Auto je zaparkované ve vytápěné garáži.  Občas pri prvním nepovedeném startu na budikách vyskočí hláška "otáčky motoru nesmí být vyšší než 1200ot." nebo něco podobného.

Nesetkal se někdo s tímto problémem?

Díky.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Problém se startem

Já měl něco podobného ale u Kia Ceed, že mi nechtěla startovat při zahřátem motoru. Ale při studeném bez problému a byl to tehdy snímač otáček. Vím, že to je jiné auto, ale podle té hlášky jsem si na to vzpomněl, tak jestli není problém v něm? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...