Jump to content

Schránka pod sedadlo

ghkim

Recommended Posts

Čaute, bol som u predajcu Škoda a tvrdia mi, že nie je možné dokúpiť odkladaciu schránku pod sedadlo spolujazdca. Sedadlo spolujazdca je manuálne (síce výškovo nastaviteľné) a miesta je pod ním dosť. Na nete som našiel len PR kód QE5. Viete mi niekto pomôcť, prosím.

V minulosti som si ju objednal a aj namontoval do F3 (pod šoféra), kolega do O2 a kamarát do O3. Neverím že do O4 by mal byť nejaký problém.

Ďakujem.

Super, máme ďalší poznatok.

A vie niekto aj prečo sa neskôr už nedodávala?

Viete sa niekto dostať k číslu na základe ktorého to viem objednať? 

Prípadne či by sa tam nedala namontovať z inej škodovky.

toto je jediné číslo ku ktorému som sa dostal.

IMG_1288.jpeg

EDIT

čo sa ale týka praktického využitia tejto schránky, tak je to dosť obmedzené. Ledva som tam natlačil jednu reflexnú vestu.

Edited by lubos23
  • Díky 1

Etka u Octavie IV zadnou schranku nenabizi ale nabizi dva ramy sedaku(4K0881106, 5WA881106), kde ten druhy se pouziva v rade dalsich modelu

image.thumb.png.f86c89fecd12247a09ebe1dafcd4c9d4.png

U "premiovejsich" modelu schranka v nabidce nebyla u scaly/kamiqa jsou tato cisla

81A882602 prava

654882601 leva

• Díky 1

Mělo by jít o schránku s číslem: 8K0 882 602 B 4PK pod spolujezdce a 8K0 882 601 B 4PK pod řidiče.

V obou případech manuální sedadla se standardním černým oplastováním.

V béžovém provedení se potom index na konci liší a místo 4PK je CE3.

Pro montáž je navíc potřeba 4x N 900 880 03 (plechová matice) a 4x N 907 371 05 (šroub).

Můj zdroj si úplně jistý bohužel nebyl, ale nic lepšího se mi zjistit nepodařilo.

A jelikož díly nejsou uvedené v žádném katalogu pro O4, nemám tuto informaci jak ověřit.

Číslo dílu je na schránce uvedené nahoře, takže bez demontáže se k němu nedá dostat.

Když jsem ale aspoň porovnával fotky schránky s tímto číslem a té v O4, sedí to.

• Díky 1

Schránky sedí vizuálně, ale číslo bez demontáže ověřit nepůjde.

To že by mělo jít o schránku z některých modelů Audi taky souhlasí.

Pokud někdo s O4 nebude ochotný schránku vyndat a podívat se na číslo nahoře, úplná jistota nebude.

Pro porovnání sedadlo z O4 s osazenou schránkou a ta zmiňovaná v předchozích příspěvcích.

O4_sedadlo_spolujezdce_schranka.thumb.jpg.2cd00d6b88b229de2ebfeca21be048b6.jpg8K0882602B4PK.thumb.jpg.181f1ebae934f49a81db05ad9207a671.jpg