Přejít na obsah

Automaticka prevodovka - lze radit v manualnim rezimu i jinak nez padlama?


haf

Doporučené příspěvky

Kdyz pretocim volant, tak padla muzou byt obrazene, a uz se mi stalo, ze jsem misto manualniho prerazeni nahodu podradil dolu. Celt jsem ze nejaka BMW s automaty maji na stredovem panelu moznost radit nahoru i dolu, a tudiz clovek neni zavisly na padlech ktere muzou byt obracene pri pretocenem volantu. Takze dotaz: lze v superb 3 na automaticke prevodovce radit v manualnim rezimu i jinak nez padlama? Ja myslim ze ne, ale radsi jsem se zeptal 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@roubic kdyz chces jet nejake serpentiny nebo klikate okresky, musíš. jinak to nejede tak, jak potrebujes.

 

@haf tak to pujde :) ale myslim, ze v situaci, kdy mas volant otoceny "na ruckovani", nemas co řadit :) 

zjistis, ze ty padla jsou nakonec lepsi. nemusis poustet volant.

 

obecne je tema zobdpovezeno. techniku jizdy apod resit dale neni potřeba. s tim se pobije kazdy sam :) 

Editováno: , autor: hamoun
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vloženo (editace)

@roubic 206kw se s manualem nedela a ja chtel 206kw, auto je tak tiche ze manualni razeni v nizkych otackach se stejne neda radit pocitove podle zvuku - takze jsem rad ze mam automat. Ted jsem vyzkousel radit volici pakou, a jak rika @hamoun , padla jsou lepsi. Radit dvojku smerem od sebe je divne 😀 . Je fakt ze kdyz jsem jel jizdu do vrchu se serpentynama, tak jsem podrazoval padlama, a pred zatackou uz mel prerazeno na stupen co chci na vyjezdu, takte pri otaceni volantu/ruckovani radit nebylo treba. No budu zkouset oboje, a uvidim co mi vyjde lepe - tusim ze padla.

Editováno: , autor: haf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Vloženo (editace)

Tak jsem zjistil ze Ferrari 296 ma velka padla co se neotaci s volantem, a rikal jsem si sakra proc to neni default, a pak jsem zjistil ze Porsche 911 992 ma male padla co se otaci s volantem, a to me uklidnilo 😀

Editováno: , autor: haf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...