Přejít na obsah

Kontrolka motoru se rozsvítila


Mikosar

Doporučené příspěvky

Ja mam tiez problemy s touto kontrolkou elektroniky motora. Ked zasvieti, na chode motora sa to nijako neprejavi.

Po nejakom čase sama zhasne. ( tak 2 až 5 dni ) Zistil som, ze stale sa mi rozsvieti ak je este studeny motor a ho

vytocim do vyssich otacok, ale castejsie v pripade, ze ho viac zatazim pri nizkych otackach napr. mam tam trojku a otacky

okolo 2000 a viac pridam. Viem, mal by som podradit, lebo citim ze motor sa dusi, ale niekedy sa to stane a vtedy pozeram

ci zasvieti a povacsine ano. Ak sa motor zahreje, tieto rezimy prevadzky mu uz nerobia problemy. Kedze na chode motora sa to

neprejavuje, velmi to neriesim. Fabiu mam asi 5 mesiacov (1.2/47kW, HTP r.v. 2003). Na ten motor si musi clovek pomerne dlho

zvykat. Asi kupim VAG a pozriem co to vyhadzuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tiez problemy s touto kontrolkou elektroniky motora. Ked zasvieti, na chode motora sa to nijako neprejavi.

Po nejakom čase sama zhasne. ( tak 2 až 5 dni ) Zistil som, ze stale sa mi rozsvieti ak je este studeny motor a ho

vytocim do vyssich otacok, ale castejsie v pripade, ze ho viac zatazim pri nizkych otackach napr. mam tam trojku a otacky

okolo 2000 a viac pridam. Viem, mal by som podradit, lebo citim ze motor sa dusi, ale niekedy sa to stane a vtedy pozeram

ci zasvieti a povacsine ano. Ak sa motor zahreje, tieto rezimy prevadzky mu uz nerobia problemy. Kedze na chode motora sa to

neprejavuje, velmi to neriesim. Fabiu mam asi 5 mesiacov (1.2/47kW, HTP r.v. 2003). Na ten motor si musi clovek pomerne dlho

zvykat. Asi kupim VAG a pozriem co to vyhadzuje.

mě ta kontrolka svítí pořád a mě za jízdy nic ale třeba někdy jak auto drží volnoběh tak jak kdyby chtělo zhasnout a pak zas se rozejde a takhle kucká než přidám plyn ale to je jen někdy a taky nevím co s tím snad nám někdo poradí :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...