Jump to content

Tom089

Partner
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

3 Neutral

About Tom089

 • Rank
  Nováček

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.superolej.cz

Recent Profile Visitors

353 profile views
 1. Fotím klubové auta členů. Nabídku mám rozdělenou na 2 balíčky. Basic - 5 upravených fotografií v plném rozlišení - fotografie exteriéru - 1 fotolokace Cena 600 Kč Premium - 10 upravených fotografií v plném rozlišení. - fotografie exteriéru + interiér - 2 foto lokace - foto auta za jízdy Cena: 1.200 Kč Jsem z Ostravy, doprava dle domluvy.
 2. něco málo přes 120 tisíc km mám najeto.
 3. Nezlobte se, že základám nové téma, ale nenašel jsem na forum nic, co by odpovídalo mojemu problému. Když pomalu končí zima, zase začíná zlobit moje převodovka. Celou zimu bylo řazení přesné, podřazování skvělé. Při příchodu oteplování (+10 stupnů Celsia) převodovka se začíná zasekávat (přesněji řečeno nejde dost často zařadit převodový stupen), hlavně 1. a 3. převodový stupeň. U podřazování nejhorší ze 4. na 3. přev. stupeň. V servise mi poradili, že zkusí vyměnit převodový olej za hustější, že to prý někdy pomáhá, ale mám strach z toho co jsem četl na forům ohledně "měnit či neměnit olej v převodovce", aby se to ještě nezhoršilo. Pokud máte nějaké nápady tak sem s něma. 1.4 16V 74kw, AUB, MR 2000
 4. Nemáte prosím někdo možnost prodat nějaké klidně rozbité levé světlo ?? Potřebuji jen ten mechanický mechanismus na seřízení sklonu přendat ,snad to půjde . Mám zlomený držák paraboly , nějak tak mi to popisoval pán v servise.
 5. ok díky , zkusím se poptat, kdybych neuspěl , ty bys mohl nějaký sehnat?
 6. Ale ja to světlo nemám nastavené ! Mě na STK řekli, že tam mám zlomenou jednu součástku, měla by mít tvar tyčinky a na konci kuličku , která má za úkol propojovat mechnický regulator s parabolou. A chtěl bych jen vědět jestli se dá sehnat zvlášt nebo musím kupovat nové světlo¨.
 7. tak jsem tu součástku našel, jmenuje se "nastavovač sklonu světlometu" , nemohl by se někdo kouknout kdo má etku , kolik stojí?
 8. čaute, mám malinky problem, když mi kamarad sežizoval světla tak mi pokazil ten mechanismus. Na stk mi to vysvětloval pán že tam nějaká kulička která drží s tím imbusem nahoře a seřizuje se to ale je to prý ulomené, nevíte jestli se dá taková součástka sehnat ve škodovce, popřípadě kolik stojí nebo bude lepší koupit někde staré světlo a rozebrat to?
 9. nechci zakladat nové téma tak se zeptám tady, mám problém, když Led diody vložím do čtecí lampičky tak nesvití, po vložení sufitky v hlavní části stropní lampičky svitila opravdu malinko, spíš jako by nejele. Nemáte s tímto někdo zkušenost? jestli to tu už někde je tak se předem omlouvám ale jiné řešení než tam vložit odpor jsem nenašel, což ani nevím jestli by fungovalo. Jinak se jedná o vůz Škoda fabia Elegance r.v. 2000. Led diodu jsem zkoušel i dát do kufru místo žárovky a ta taky se nerozsvítila. Po opětovném vložení žárovky , zase svití normálně.
 10. Tom089

  ASR

  dělali se vůbec některé modely ročníku 2000 s ASR?? mám taky tlačítko na palubce ale kontrolka nesvití a asr nefunguje. Nechápu moc tu logiku, proč tam to tlačítko davají?
 11. no tak na to kašlu, nechci vyhazovat jen tak prachy z okna kvůli jedné kontrolce. Však ona možná časem někdy zhasne.
 12. no tak na to kašlu, nechci vyhazovat jen tak prachy z okna kvůli jedné kontrolce. Však ona možná časem někdy zhasne.
 13. no ja jsem právě chtěl v servise nechat vymazat chybu, popřípadě aby mi řekli co je třeba vyměnit, ale ono VAG neukazuje žádnou závadu, a v servise mi řekli že to může být vadnou řídící jednotkou, tak nevím co s tím. Asi to nechat když to jede a neřešit no nebo já nevím
 14. hadička mi vypadla asi v zimě, jestli to tam kape na ten svazek tak už je po něm nebo je šance když tu hadičku zapojím že kontrolka sama zhasne po nějaké době?
 15. omlouvám se , že jsem zde založil nové téma, jinak jak to poznám že nemám čidlo? Mám výbavu Elegance, jestli to má na to vliv? jinak jeslti by to teda šlo tak to přesun třeba tady: http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...25&start=25
×
×
 • Create New...