Přejít na obsah

Doporucte autorizovany servis v Brne


Lukas5

Doporučené příspěvky

Tak v Brně nevím, ale jezdím do Pohořelic do Autoservis Kurimai a max spokojenost :palec2:

Teda využívám jejich služby zatím jen v rámci pravidelných servisních prohlídek, víc jsem nepotřeboval (ťuk ťuk na dřevo), ale říkám, max. spokojenost-od dodržování dohodnutých termínů přes možnost být u toho až po pohodové kluky, co tam dělají.

Teď když jsem tam byl naposled, tak mi měli měnit i brzdovou kap., mechoš na to zapomněl, došlo se na to až téměř při placení, auto znovu na dílnu a jako satisfakci jsem dostal takový ten bazmek na zacvaknutí víka loketky zdarma-já to chtěl koupit a vedoucí z dílny povídá u pokladny "pán to má gratis"-já vím, je to blbinka za cca 50-60Kč, ale takový přístup prostě potěší... :palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj

Prosim vsechny z Brna a okoli, aby se podelili se svymi zkusenostmi s autorizovanymi servisi Skoda v Brne.

Ktery byste doporucili a ktery naopak nedoporucujete?

Vsem moc diky

Autocentruk KEI - Vinohrady - zkusenost spatna, pri pravidelne prohlidce neudelali skoro nic, olej prelili, nevsimli si prasklou hadici sani vzduchu, ktera byla dochrstana od oleje, odhadovana cena byla 4 vyssi nez skutecna, pri dotazu na problem s ukazatelem teploty vody okamzite chteli menit termostat bez uvazovani o cidlu teploty... atd. Zrejme maji prilis zakazniku.

AZ Servis - zatim jsem tam byl 2x a spokojenost, nevyhodou je horsi dostupnost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak v Brně nevím, ale jezdím do Pohořelic do Autoservis Kurimai a max spokojenost :palec2:

Teda využívám jejich služby zatím jen v rámci pravidelných servisních prohlídek, víc jsem nepotřeboval (ťuk ťuk na dřevo), ale říkám, max. spokojenost-od dodržování dohodnutých termínů přes možnost být u toho až po pohodové kluky, co tam dělají.

Teď když jsem tam byl naposled, tak mi měli měnit i brzdovou kap., mechoš na to zapomněl, došlo se na to až téměř při placení, auto znovu na dílnu a jako satisfakci jsem dostal takový ten bazmek na zacvaknutí víka loketky zdarma-já to chtěl koupit a vedoucí z dílny povídá u pokladny "pán to má gratis"-já vím, je to blbinka za cca 50-60Kč, ale takový přístup prostě potěší... :palec2:;)

A je to autorizovany servis skoda?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V AZ servisu sem taky byl asi dvakrat a spokojenost,ale cena za výměnu rozvodů byla vysoká (17000) tak sem ještě hledal a kamoš mě poradil servis ve Velké Bíteši (horácké autodružstvo,taky autorizovaný servis) a tam mě nabídli cenu od 9000 do 13000 podle výrobce rozvodové sady a taky bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Autosalon HORA CZ a.s.

Štouračova 1a

635 00 Brno

Během 15 minut identifikována závada, kterou nedokázaly dát dohromady 2 servisy v Praze. Oprava do 48 h, náhradní vozidlo atd.

Velká spokojenost.

Jen tak pro zajímavost - o jakou závadu se jednalo,že si v práglu nevěděli rady? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...