Přejít na obsah

Kdo mi doveze z Prahy??


Milan II

Doporučené příspěvky

Zdaec kluci,

Mám na vás velikou prosbu. Našlo by se tady takový dobračisko, který často jezdí Prahu - Olomouc, nebo přes Olomouc??? Potřeboval bych z Barrandova vyzvednout 4 ks nových (čistých) plecových disků. Dal bych odměnu 500,-

Díky, Milan.

Ve Velké Bystřici máš terminal DPD tel 585353074 Zavolej si tam a poptej se. Já to typuji, že by to mohlo stát tak do čtyř max pěti stovek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci díky za rady a pomoc.

Slíbil jsem, že písnu, jak jsem s tím dovozem dopadl. Nějak nemůžu najít vhodná slova na pochvalu Blondakaxxx!!! Protože opravdu nevídané se stalo skutečností! Blondak se sešel s prodejcem plechů v Praze, ze svého je tam zaplatil a dovezl mi je skoro až pod nos!!!!!!! Na předávku zboží jsme si dali scuka u hotelu na kraji Olomouce. Zaplatil jsem cenu + 500,- odměnu a vzal si 5 ks krásných úplně nových, v krabicích zabalených disků.

Kdyby všechny obchody probíhali tak vzorně jako tenhle, to by bylo na světě fajn...

ještě jednou díííky Blondakovixxx z Ostravy. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...