Přejít na obsah

kabelovy svazek ...


bajdik1...

Doporučené příspěvky

takze prave jsem se vratil z Brandysa nad Labem .. pan mi dal komplet celou vnitrni kabelaz obsahujici centralni zamykani + okenka v predu v elektrice - se vsemi konektory a piny + BSG s oznacenim 6Q1 937 049 a komfortni jednotku s oznacenim 6Q0 959 433 A .. vse bylo celkem za rozumnou cenu .. -_-

tech kabelu je opravdu velka hromada .. :D cili obdivuji ty,kteri se v tomto vyznaji ..

to OREL : myslis,ze by mohl nastat jeste nejaky problem .. ?? doufam,ze ta BSG i komfortka jsou ok - myslim tim oznaceni ..

diky za info ..

P.S. ted uz snad jen namontovat a hotovo .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ťažko povedať, bolo by treba kuknuť schémy pred faceliftom a po. ja mam najnovšiu čo mám zakladnu schemu tuším od R 2004 tak neviem.

myslím že min niektoré konektory môžu byť iné a prechodové konektory do motorového priestoru tiež

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bajdik1> Měl jsi ho ukecat na BSG s Céčkem na konci označení. Mám obavu, že bez označení má jinak zpojený doběh stěračů. A komfortku bych doporučoval s Éčkem na konci označení, tu mám ověřenou a vím, že umí centrál, dálku a čtyři okna. Ale asi sis nemohl moc vybírat. No, snad ti to bude chodit. Držím ti palce. Za to pohodlíčko ta práce stojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem před časem ze socky F 2001 udělal komfortku tempomat stahování oken palub.pc atd. takže celkem Ti moc nezávidím, ale neboj zvládneš to já jsem si sehnal komfortku č. 6Q0 959 433E a ta je plně funkční. Teď mi Cosby ještě dodělal vystřelováky a vše ok. Nakonec máš štěstí že tu na foru jsou takoví jako Cosby,Orel, Bobik a další Ti tě určitě dál navedou. Takže hodně zdaru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky jsem před časem ze socky F 2001 udělal komfortku tempomat stahování oken palub.pc atd. takže celkem Ti moc nezávidím, ale neboj zvládneš to já jsem si sehnal komfortku č. 6Q0 959 433E a ta je plně funkční. Teď mi Cosby ještě dodělal vystřelováky a vše ok. Nakonec máš štěstí že tu na foru jsou takoví jako Cosby,Orel, Bobik a další Ti tě určitě dál navedou. Takže hodně zdaru

jj .. ja uz mam vse pripraveno, dokonce i vystrelovaky ... ,za tu namahu ten luxus bude stat , tomu verim ..

diky za podporu , dam vedet,jak jsem dopadl .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze kluciiiiiii .. auti je u znameho jiz od pondeli a peclive se na nem dela .. ;) dnes mi pan volal a central uz funguje a okna jiz take stahuji tak jak maji .. ,ale tedy rikal,ze je to pakarna .. coz se mu nedivim .. je s tim opravdu hromada prace ..

TO OREL : mel jsi pravdu s tou komfortkou .. ta s oznacenim A sice umi central,ale ne na DO .. ale nakonec jsem sehnal s oznacenim C .. -_-

takze bud v patek nebo sobotu to bude dodelane .. moooooc se tesim .. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, teď jsem koupil ty samé věci které ty. Nemáš náhodou foto jak si to dělal?

Kdes sehnal schéma zapojení?Díky za radu

no ono je to tak,ze jsem montaz sveril nekomu povolanejsimu a u montaze jsem nebyl .. :unsure:

ale rande dat muzeme .. nez jsem vse poshanel tak jsem se celkem zapotil .. takze neco malo vim ..

ale s montazi by poradil spise OREL .. ORLE - muzes poskytnout nejake info .. ?? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iggan : ja ted skoro taky, kazdej pracovni den dubina( to centrum s obchodama). kdyz budes chctit pokecat budu rad,a Bajdik1 taky rad se kouknu na auti co vse znenil od doby kdy sme kecal u makra v HK . jo jestli potrebujete nekdo neco na VAGU muzu slouzit...

souhlas .. od doby,kdy jsme kecali u Makra se toho celkem hodne zmenilo .. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...