Přejít na obsah

sedačky z RS


Speedy20V

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

mam sedacky o1 rs a max spokojenost ale ty bile stredy se teda kapke spini ale vypadaji velice dobre.

ps: nekde sem se docet ze ta bila latka v prostred se nazyva alcantra fuck neni to pravda alcantra vypada uplne jinak

dala by se prirovnat k semisi. Tohle mi rek calounik a taky mi alcantru ukazoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

Tak jsem se koukal na ty sedacky,

viz http://www.auto.asp2.cz/octavia-1-sedacky.aspx

Model Dynamic: 8900

Mate s tim nekdo zkusenosti? Mate nekde foto? Stoji to za to?

Celkem me to zaujalo a presmyslim o nich, ale 9tis je preci jen dost za 2 sedacky )

Kdyz by to nekdo me, napiste svuj nazor, zda jsou dobre a pohodlne a kdyz sem date foto, tak budu moc moc rad kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tak neco o tech sedackach, jak jsem drive psal :)

Jsou to vlastne stejne tvarovane sedacky jak jsou v RS, nejsou ale v kuzi (nekomu se to libi vic, nekomu zas ne) kazdopadne ja jsem kuzi nechtel a hodne me zaujala moznost vice barevnych provedni. Chtel jsem mit barevnejsi a veselejsi interier.

Modra se mi zdala jako dobry napad, tak jsem do toho sel.

Problem vsak byl, ze jsem nechtel mit predni sedacky v barve a zadni ne, takze jsem musel predelat i ty zadni a cena se vyslhala z planovanych 9tis na 14tis :feve: + jsem si jeste nechal opravit vyhrev sedadla spolujezdce, takze dalsi 2tis

Ale stalo to za to, nikdy jsem teda nesedel v origo kozenych RS, ale jsem naprosto spokojeny. Jsou o moc tvrdci a maji perfektni bocni vedeni, takze pri prudkem zataceni me drzi na miste a ja nevypadavam pres okno spolujezdce :palec2:

post-14121-1211375839_thumb.jpg

post-14121-1211375888_thumb.jpg

post-14121-1211375913_thumb.jpg

post-14121-1211376004_thumb.jpg

post-14121-1211376023_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to vypadá mazecově !!!!! sice bych volil tmavší odstín, ale provedení je precizní...na drughou stranu než dávat 14 tis., aso bych sháněl sedáky z Leona do 10 tis. nevím no....

Jojo, tak jsem nad tim uvazoval... Ale byl jsem linej je schanet, chtel jsem urcite aby tam byl vyhrev a aby ladili s interierem. A ten pan mi delal ty sedacky s barvama na objednavku )

No kazdopadne muzu rict, ze ten salon najednou ozil... po te hnusne sede co tam byla ) Jeste by to chtelo vytapetovat dvere, ale na to ted nesjou penizky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Jsou to vlastne stejne tvarovane sedacky jak jsou v RS, nejsou ale v kuzi (nekomu se to libi vic, nekomu zas ne) kazdopadne ja jsem kuzi nechtel a hodne me zaujala moznost vice barevnych provedni. Chtel jsem mit barevnejsi a veselejsi interier.

Modra se mi zdala jako dobry napad, tak jsem do toho sel.

Problem vsak byl, ze jsem nechtel mit predni sedacky v barve a zadni ne, takze jsem musel predelat i ty zadni a cena se vyslhala z planovanych 9tis na 14tis :feve: + jsem si jeste nechal opravit vyhrev sedadla spolujezdce, takze dalsi 2tis

Ale stalo to za to, nikdy jsem teda nesedel v origo kozenych RS, ale jsem naprosto spokojeny. Jsou o moc tvrdci a maji perfektni bocni vedeni, takze pri prudkem zataceni me drzi na miste a ja nevypadavam pres okno spolujezdce :palec2:

Tak já sem pořídil sedačky z Leona...dle mě nejlepší volba 10.000kč komplet... :feve: ale uplně super :) ,s těma origo lavicema se to nedá srovnávat...pár fotek pro inspiraci.... lol

post-15823-1213004395_thumb.jpg

post-15823-1213004466_thumb.jpg

post-15823-1213005521_thumb.jpg

post-15823-1213005658_thumb.jpg

Editováno: , autor: kovin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...