Přejít na obsah

Tuhost pruzin - barevne znaceni


Tomas_cz1

Doporučené příspěvky

Pred nejakym casem jsem nasel krasnou tabulku s barevnym znacenim vsech pruzin a jejich tuhosti a zatizeni, ale bylo to pro O2. Nemate nekdo moznost zajistit i pro O4? Teoreticky jsou na kazdou motorizaci 3 typy pruzin (tuhost 5-12). Ja mam, jak psal @SROTTY tuhost 7. Rad bych tam dal 12. Bohuzel nevim barevne oznaceni. VIN nepomuze, jen vim, ze potrebuji standardni velikost. (Nechci snizit podvozek ani zvysit) Jeste by stacilo znat max. zatizeni pruziny, ale to taky nemuzu nikde najit. Vcera jsem zkousel rozhoupat posledniho Leona a to auto se nehne. Moji ovci rozvlnim rukou na miste jak 2 plech a to je ten problem, proc to auto tak plave. Ty tlumice to pak nemaji sanci ukocirovat…  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

modra+šedá má i varianta 2.0tdi, 110kw, 4x4, std. podvozek

modrá+hnědá je pro variantu 2.0tsi, 140kw, std. podvozek  (použité i u vozu Enyaq, Suberb 3 a Octavia 3)

Zatím výcházím z teorie, že čím vykonější a těžší motor, tím jsou pružiny tužší a na větší zatížení...

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem se dival, jestli nedoslo v posledni dobe k nejakym vetsim zmenam na podvozku. Protoze jsem tak dobre svezeni necekal a moc tady od jinych nadseni neslysim. Nejake zmeny byly v listopadu 2022, dalsi v polovine lonskeho roku. Ale nic zasadniho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...