Přejít na obsah

Motor 1.6 MPI 75 kW


petrenka

Doporučené příspěvky

No tohle právě začalo dělat po té, co mělo tu čest auto poznat bráchu :feve:

To je jeden z mnoha důvodů proč bych nikdy auto nikomu jinému nepůjčil. Na sedačce řidiče vždy seděl a bude sedět pouze můj zadek. Dokonce ani technika v servisu jsem nepustil do auta a auto jsem si na dílny zavezl a zase vyvezl vždy sám.

Jak já říkám, baba, auto a bike se nikdy a nikomu NEPUJČUJE!! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jeden z mnoha důvodů proč bych nikdy auto nikomu jinému nepůjčil. Na sedačce řidiče vždy seděl a bude sedět pouze můj zadek. Dokonce ani technika v servisu jsem nepustil do auta a auto jsem si na dílny zavezl a zase vyvezl vždy sám.

Jak já říkám, baba, auto a bike se nikdy a nikomu NEPUJČUJE!! lol

By me zajimalo kde te nechaji takto v servise ,,ucinkovat,, asi ne Praha co ? o))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

By me zajimalo kde te nechaji takto v servise ,,ucinkovat,, asi ne Praha co ? o))

Tak v Brně bych se něčeho podobného asi taky nedočkal :feve: dělaj cavyky kolikrát aji jen kvůli tomu, že chci být u auta..

A co s tím jako dělal? Hnal to 100km v omezovači?

NO točí to prý normálně na 4,5tis.. sem totiž řekl, že se to "musí točit", páč je to tomu autu lepší a zmenšila se mi i spotřeba (mé osobě) akorát mě asi blbě pochopily :feve: já tím myslel, že neřadit do kopečka při 3tis.. ale je lepší to byhonit v klídku na ty 4-5 tis do kopce se zátěž.. Když jedu rovinku, klidně si to drží při těch 2-3tis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti s tím nic nemohl udělat, a že by pár vytočení do omezovače způsobilo takovou spotřebu oleje se mi nezdá.

Já to do omezovače taky ještě myslím neposlal, teď si nejsem jistý v kolika otáčkách by měl být, ale přes 6000ot/m

točím celkem často, hlavně na 2. 3. kvalt, ale do omezovače se tenhle motor točí těžko, protože vůbec nemá hezký zvuk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...