Přejít na obsah

Řadicí páka


SiTo

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím přátelé. Mám problém, vyměnil jsem rukojet řadičky za novou Elegance. Rukojet mi však nejde zaaretovat a to i když jí tlačím poměrně velkou silou dolu po řadící tyči. Ptám se, musím roztáhnout kroužek? Nebo se nemusím obávat že něco p*seru a mám ještě více přitlačit na rukojet bez roztahování onoho jistícího kroužku ? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám zkušenosti dvě, když jsem kupoval koženou řadičku na předchozího kombíka, tak stačilo víc zabrat a byla tam! Ale když jsem teď kupoval na tu krátkou, tak to potvora nějak nešlo a nešlo a to jsem teda tlačil co se dalo.. :D Musel jsem kroužek nepatrně roztáhnout a až bylo nasazeno, zase zcvaknout a bez problémů. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

Nazdárek, potřeboval bych prosím poradit s malou blbostí :help:;)

Před vyměnou řadičky jsem vysekl na manžetě řadičky otvor pro zámek řazení. Nejde mi však stáhnout-odpáčit fixační plastový kroužek z čela zámku, abych mohl manžetu na zámku zajistit.

Mám obavu při použití větší síly, aby mi kroužek nepraskl, nebo abych si kroužek při páčení "neožvýkal" šroubovákem-nožem :)

Jak na to?

viz ilustrační foto

post-10748-0-19974600-1319738279_thumb.j

Editováno: , autor: vit.x
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem si jistý, zda se ten kroužek vůbec dá sundat. Pod tím plastem by měl být gumový kroužek (něco jako těsnění) ten vyšťouchneš šroubovákem (bacha ať ho nepřetrhneš) a pak přetáhneš manžetu. Případně přetáhneš manžetu přes zámek a zajistíš gumovým kroužkem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...