Přejít na obsah

jemne cukani (chveni) pri nizke rychlosti


wascheck

Doporučené příspěvky

zdravim,

mam Octavku asi mesic a zacala se mi stavat takova divna vec. Pri nizke rychlosti (treba pri dojizdeni na krizovatce nebo popojizdeni) tak nejak divne cuka cele auto ... ted nevim jak to popsat, ale jako by se pohybovalo ze strany na stranu (z leva do prava). Ma nekdo nejaky napad cim by to mohlo byt?

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No předpokládám, že kola máš utáhlý. Pak to může dělat vymlácený ložisko náboje. Zkus zavyklat kolama. Při brždění se třepe volant? Jen je mi divný, že při větší rychlosti to nic nedělá. Logické by bylo, že při větší rychlosti to musí dělat taky a víc. Fakt netuším, spíš lépe definovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No předpokládám, že kola máš utáhlý. Pak to může dělat vymlácený ložisko náboje. Zkus zavyklat kolama. Při brždění se třepe volant? Jen je mi divný, že při větší rychlosti to nic nedělá. Logické by bylo, že při větší rychlosti to musí dělat taky a víc. Fakt netuším, spíš lépe definovat.

ne volant se netrepe ... ani pri brzdeni, ani pri rozjizdeni, rychle jizde ... proste nikdy. Ja nevim jak to lepe popsat, ale proste pripada mi, jako by se auto vychylovalo cca 2cm do stran .... parkrat jsem to zazil u autobusu .... kdysy, kdyz jsem jezdil jeste sockou ;) . Prestane to delat asi ve 40km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
zdravim,

mam Octavku asi mesic a zacala se mi stavat takova divna vec. Pri nizke rychlosti (treba pri dojizdeni na krizovatce nebo popojizdeni) tak nejak divne cuka cele auto ... ted nevim jak to popsat, ale jako by se pohybovalo ze strany na stranu (z leva do prava). Ma nekdo nejaky napad cim by to mohlo byt?

Diky moc

Dělá mi to taky.Řešilo to tu několik lidí a nevím o tom,že by to někdo vymyslel.Někdy to dělá někdy ne už dva roky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim,

mam Octavku asi mesic a zacala se mi stavat takova divna vec. Pri nizke rychlosti (treba pri dojizdeni na krizovatce nebo popojizdeni) tak nejak divne cuka cele auto ... ted nevim jak to popsat, ale jako by se pohybovalo ze strany na stranu (z leva do prava). Ma nekdo nejaky napad cim by to mohlo byt?

Diky moc

Dělá mi to taky.Řešilo to tu několik lidí a nevím o tom,že by to někdo vymyslel.Někdy to dělá někdy ne už dva roky.

no me to dela tak nejak porad. Jeste me napadlo, jestli to nemohou delat kola (gumy). O vikendu bych to chtel prezout, tak uvidime .... Napisu

Nekde mi zase rikal, ze by to mohly byt loziska (mam vzadu kotouce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak zavada nalezena a odstranena. V patek jsem daval letni pneu a je po problemu.

Daval jsem tedy komplet prezuty kola (elektrony + gumy GoodYear), takze budto byly stary kola blbe vyvazeny (nevim nezkousel jsem to nechavat prevazit .. to az na podzim) a nebo jsou uz ty rafky v haji. Kazdopadne jsem to zkousel dva dny a ani jednou se to neprojevilo .... takze huraaa .. bal jsem se neceho zavaznejsiho :p:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je za motor ja osobne si nemyslim ze by to delalo nevyvazeny kolo pri nevyvazenym kole by to delalo ve vysich rychlostech jestli je to co to dela me tak je to udajne vule v dvouhmotnostnim setrvaku pokud mas TDicko me se to projevuje treba tejden vkuse a ztoho se to neprojevi celej mesic :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je za motor ja osobne si nemyslim ze by to delalo nevyvazeny kolo pri nevyvazenym kole by to delalo ve vysich rychlostech jestli je to co to dela me tak je to udajne vule v dvouhmotnostnim setrvaku pokud mas TDicko me se to projevuje treba tejden vkuse a ztoho se to neprojevi celej mesic :(:(:(

je to fakt kolama ... po prehozeni za letni to jeste neudelalo (cca 14 dni)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co to je za motor ja osobne si nemyslim ze by to delalo nevyvazeny kolo pri nevyvazenym kole by to delalo ve vysich rychlostech jestli je to co to dela me tak je to udajne vule v dvouhmotnostnim setrvaku pokud mas TDicko me se to projevuje treba tejden vkuse a ztoho se to neprojevi celej mesic :(:(:(

Setrvákem to není,při výměně spojky jsem dělal komplet i se setrvákem a problém stále.Už dávno jsem to přestal řešit. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...