Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...

Cool vec, ale vytraci se tu hlavni vyhoda plechu na zimu, ze plne plechova kola zakryvaji vice brzdovy kotouc a trmen, tudiz tam jde mene bordelu. Nicmene pro nekoho kdo nechce hliniky, to muze byt dobre alternativa na leta. Jeste to tak delat i v jinych rozmerech a ne pouze v R15, treba R16 a R17

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cool vec, ale vytraci se tu hlavni vyhoda plechu na zimu, ze plne plechova kola zakryvaji vice brzdovy kotouc a trmen, tudiz tam jde mene bordelu. Nicmene pro nekoho kdo nechce hliniky, to muze byt dobre alternativa na leta. Jeste to tak delat i v jinych rozmerech a ne pouze v R15, treba R16 a R17

mám náhradní řešení : dát na hliníkáč tu hnusnou plastovou poklici. Bohužel se ale poklice v rozměru 18" asi nedělají :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máte někdo zkušenosti s nákupem kol na www.elektrony.cz ??? :)

Ja mám s nimi dobrou zkušenost. Vše proběhlo v pořádku. Dostal jsem středové kroužky a sadu šroubů v ceně kol.

Eletrony zabalené v originál krabicích a pneu zvlášť. Nenazouvají pneu na ráfky, protože je pak problém s přepravou.

Kola by se mohla poškodit. Podle mě je to tak lepší.

Tchán si u nich objednal kola a přišla mu dvě kola s 5 otvory a dvě kola se 4 otvory.

Zrovna totiž vyřizovali dvě objednávky stejného designu kol, ale s jiným počtem otvorů tak se jim ty krabice při odesílání pomíchaly.

Vše se vyřešilo během asi 3 nebo 4 dnů. Na svoje náklady udělali výměnu.

Lidský faktor - může se stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cool vec, ale vytraci se tu hlavni vyhoda plechu na zimu, ze plne plechova kola zakryvaji vice brzdovy kotouc a trmen, tudiz tam jde mene bordelu. Nicmene pro nekoho kdo nechce hliniky, to muze byt dobre alternativa na leta. Jeste to tak delat i v jinych rozmerech a ne pouze v R15, treba R16 a R17

Su to 16". Nemci by si 15" nedali... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...