Přejít na obsah

Blikání LEDky ve dveřích - po dobití baterie


Pepe II

Doporučené příspěvky

Zdravím, mám následující (možná) problém. Po dobití autobaterie (byla odmontována a dobíjena mimo auto) dojde při zamknutí auta dálkovým ovládačem k rychlému rozblikání LEDky ve dveřích řidiče (po dobu cca. 3s) a pak se blikání zpomalí. Krk bych za to dal, že to před dobitím nedělalo - po zamknutí blikala pomalu. Jelikož v okolí nikoho s O2 nemám, prosím vás tímto o malou pomoc. Napište mi jak to funguje u vás.

Ještě přidávám druhý dotázek, jak se má vlastně autobaterie vyjmout a mít potom zamklé auto. Pokud zamknu a pak budu chtít vyjmout baterku, tak začne řvát alarm, protože došlo k poklesu napětí. Existuje na to nějaký postup?

Díky za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám následující (možná) problém. Po dobití autobaterie (byla odmontována a dobíjena mimo auto) dojde při zamknutí auta dálkovým ovládačem k rychlému rozblikání LEDky ve dveřích řidiče (po dobu cca. 3s) a pak se blikání zpomalí. Krk bych za to dal, že to před dobitím nedělalo - po zamknutí blikala pomalu. Jelikož v okolí nikoho s O2 nemám, prosím vás tímto o malou pomoc. Napište mi jak to funguje u vás.

Ještě přidávám druhý dotázek, jak se má vlastně autobaterie vyjmout a mít potom zamklé auto. Pokud zamknu a pak budu chtít vyjmout baterku, tak začne řvát alarm, protože došlo k poklesu napětí. Existuje na to nějaký postup?

Díky za odpovědi.

je to normalne, mne to tak robi od novoty :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Inak po odpojení baterky budeš mať plnú pamäť nezmysených závad a niektoré RJ budú vyžadovať základné nastavenie (ale väčšina to zvládne časom sama). Ja nabíjam aku priamo v aute a používam na to 12V záložný zdroj, ktorý je tak inteligentný, že jeho výstupné napätie nepresiahne nastavenú hranicu ani keď je bez záťaže. Samozrejme na začiatku nabíjania môžem o tejto hodnote iba snívať. Ale od piatku to do pondelka zvládne. :D

Ale ak máte niekto dobrý tip na kvalitnú nabíjačku, tak sem s ním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se zaměřil na tu LEDku. A u mě to je tak, že po zamknutí (přes DO) je chvilku potmě (2-3sec) a pak začne blikat v pomalé frekvenci. Podotýkám, že nemám alarm, pouze standard centrál s DO.

Přesně mohu potvrdit, jen ještě dodám že po dobu kdy ledka nebliká svítí klíček na vntiřním tlačítku centrálu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadny alarm, vsechny auta jako kdyby to otevreli originalnim klicem. Asi meli neco odsud: http://shop.locksmith.cz/index.php?main_page=index&cPath=3_8

Stačí jakýkoliv škodovacký /nové modely/ klíč na konci maji navařený šestihran a na ten nasadí očkový klíč. Alarm-originál je dle mého napojený na spínače v zámku, tak to bylo aspoň u stary Octavie, takže ti vlastně strhnou zámek a spínače reagují jako kdyby jsi to otevřel pravým klíčem. Chce to nechat zapojit jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zadny alarm, vsechny auta jako kdyby to otevreli originalnim klicem. Asi meli neco odsud: http://shop.locksmith.cz/index.php?main_page=index&cPath=3_8

Stačí jakýkoliv škodovacký /nové modely/ klíč na konci maji navařený šestihran a na ten nasadí očkový klíč. Alarm-originál je dle mého napojený na spínače v zámku, tak to bylo aspoň u stary Octavie, takže ti vlastně strhnou zámek a spínače reagují jako kdyby jsi to otevřel pravým klíčem. Chce to nechat zapojit jinak.

Nevím, jak je zapojený origo alarm montovaný na lince, ale můj alarm reaguje jen na dálku, tzn. když auto otevřu svým vlastním origo klíčkem, tak to bude taky řvát

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To taky nevím jak je to zapojený,ale bylo mi někde v servise řečeno,a já protože dělám tam kde dělám jsem takhle viděl otevřenejch dost Škodovek a nehoukala i když měla alarm-fabrickej, tak jsem ho u první ani druhý nechtěl a nechal je tam dodělat-samozřejmně ne v servise. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokiaľ LEDka nebliká a svieti ten symbol, tak je dosť pravdepodobné, že niektorý zo zámkov blbne a nezamkne sa do polohy SAFE.

Musíš však rozlišovat mezi centrálem s alarmem a bez, jelikož je tam rozdíl.

V případě prostého centrálu (i vč. DO) po uzamčení vozidla začne ledka blikat až za 2 s.

Na druhou stranu u centrálu s alarmem, po uzamčení vozidla ledka nejprve 2s rychle bliká a dále pak bliká pomalu.

Ještě k tomu symbolu, ten svíti jen ty dvě sekundy. Nebo svítí v případě že je odemknut pouze kufr. Pomocí tlačítka na DO.

Editováno: , autor: Lancelot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...