Přejít na obsah

Povinné ručení


Saty

Doporučené příspěvky

Musim se pridat, ze u CPP bych nepojistil vubec nic, plneni sileny, resp. odpovida jejich cenam - auto pojisteny na havarii/vandalismus/odcizeni u CPP= nepojisteny...

Ale no tak, zase to tolik nedramatizuj... Vidim, 100 lidi, 100 nazoru a 1000000 zkusenosti... Ja se jich tedy vubec nebojim! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim se pridat, ze u CPP bych nepojistil vubec nic, plneni sileny, resp. odpovida jejich cenam - auto pojisteny na havarii/vandalismus/odcizeni u CPP= nepojisteny...

Ale no tak, zase to tolik nedramatizuj... Vidim, 100 lidi, 100 nazoru a 1000000 zkusenosti... Ja se jich tedy vubec nebojim! ;)

No, nevim, ja bych tu CPP i dramatizoval, protoze neznam z lidi, co znam osobne, jedinou pozitivni reakci, at uz co se tyce tech, co je nekdo naboural s povinnym u CPP nebo tech, co se tam pojistili a pak po prvni pojistne udalosti (vykradeni vetsinou) spechali nekam jinam, ale hlavne daleko od CPP.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČPP je dobrá v ceně, ale jinak co se týká plnění tak šílené. Jsou schopni změnit učastníka dopravní nehody na viníka i když je od toho policejní protokol. Pak dlouhé dohadování s nimi.

ČPP mi pravě dobrá v ceně nepřijde, pojistka u ní mě na Octavii RS vyjde s plněním 70/70mil. přes net na 6660,- Kč (rv.2001, ročník 1984, venkov, bez bonusu) u ČP vyjde na 5492,- (plnění 100/100mil) nebo na 5280,- (plneni 40/20mil.)

Jednou jsem boural, z dotyčnym jsme zajeli na pojištovnu, nafotili a další týden měl peníze. Vše bez účasti policie

Tak CPP nebo CP

nejdriv chvalis CPP a pal rikas ze je drazsi nez CP

nejak nechapu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
ČPP je dobrá v ceně, ale jinak co se týká plnění tak šílené. Jsou schopni změnit učastníka dopravní nehody na viníka i když je od toho policejní protokol. Pak dlouhé dohadování s nimi.

ČPP mi pravě dobrá v ceně nepřijde, pojistka u ní mě na Octavii RS vyjde s plněním 70/70mil. přes net na 6660,- Kč (rv.2001, ročník 1984, venkov, bez bonusu) u ČP vyjde na 5492,- (plnění 100/100mil) nebo na 5280,- (plneni 40/20mil.)

Jednou jsem boural, z dotyčnym jsme zajeli na pojištovnu, nafotili a další týden měl peníze. Vše bez účasti policie

Tak CPP nebo CP

nejdriv chvalis CPP a pal rikas ze je drazsi nez CP

nejak nechapu

Ty sis to nejak spatne precetl ;-) Vzdyt pise, ze mu moc dobra pojistka od CPP nepride a ze od CP je to lepsi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ČPP je dobrá v ceně, ale jinak co se týká plnění tak šílené. Jsou schopni změnit učastníka dopravní nehody na viníka i když je od toho policejní protokol. Pak dlouhé dohadování s nimi.

ČPP mi pravě dobrá v ceně nepřijde, pojistka u ní mě na Octavii RS vyjde s plněním 70/70mil. přes net na 6660,- Kč (rv.2001, ročník 1984, venkov, bez bonusu) u ČP vyjde na 5492,- (plnění 100/100mil) nebo na 5280,- (plneni 40/20mil.)

Jednou jsem boural, z dotyčnym jsme zajeli na pojištovnu, nafotili a další týden měl peníze. Vše bez účasti policie

Tak CPP nebo CP

nejdriv chvalis CPP a pal rikas ze je drazsi nez CP

nejak nechapu

Ty sis to nejak spatne precetl ;-) Vzdyt pise, ze mu moc dobra pojistka od CPP nepride a ze od CP je to lepsi ;)

ale na zacatku pise ze si dal CPP ze jako ceny nizsi ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Smlouva s ČPP, limit plnění 54mil./54mil.

Na RS platím 3200,- včetně připojištění čelního skla do výše 15tis.

z toho sem vychazel jakoze cena u CPP dobra

Nevim nevim ... ale on nam to jiste objasni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ČPP bacha, já dostal letos 20% bonus (15% byl převod z jiného vozu) a platím o 1 400 kč ročně víc jak loni. :fakac:  V létě s nimi končím!

Na co čekáš, podej výpověď a skonči s něma hned !!!

Hned to nejde! :angry: Výpověď musis podat min. 6 týdnů před dnem splatnosti, nebo jak nazvat ten rocní interval?!?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cena u ČPP je cca 6600,- plneni 70/70, to mi neprijde dobre

U ČP je cena cca 5500,- plneni 100/100

U ČPP přes makeře je cena 3200,- a plneni 54/54, to mi prijde ok

Na Corse jsem měl pojistku u ČPP, 2roky, jedno plnění a v pohodě.

Na Saxu u ČP, 1rok a taky v pohodě.

Na Mosquitu (50ccm) mám ČP, cca 7let, každý rok dražší.

Na Hornetu (600ccm) mám Kooperativu, 1 rok a zatím ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...

hlavně bacha, v poslední době se vyrojilo "levné povinné pojištění" které nabízí firmy, které s váma sepíšou smlouvu, ale jsi pojištěn u nějaké pojišťovny a vlastně nevíš u jaké, nikde se to nezmiňuje, pak je tedy otázka, jestli jsi pojištěn, doporučuji sjednávat jen u ověřených pojišťoven

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju "pojistovny" typu CPP a Triglav a jim podobne, ktere jsou schopni pres maklere pojistit 2,5l auto za 2700 rocne. Ted me jeden s takovym pojistenim naboural a opravdu nechapu, proc se takovy pojisteni vubec nabizi a jak je to mozny. Na prohlidce jsem si pripadal jak nejvetsi hajzl, co je chce oskubat a ted jen cekam, co zaplati - bohuzel uz ale jednu zkusennost mam, takze iluze si nedelam.

Fuj, uz je mi lip, jsem si ulevil :)

Ted k tematu, sel bych klidne do nejlevnejsiho pojisteni, ale u pojistovny typu Allianz, CP, Kooperativa a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Miluju "pojistovny" typu CPP a Triglav a jim podobne, ktere jsou schopni pres maklere pojistit 2,5l auto za 2700 rocne. Ted me jeden s takovym pojistenim naboural a opravdu nechapu, proc se takovy pojisteni vubec nabizi a jak je to mozny. Na prohlidce jsem si pripadal jak nejvetsi hajzl, co je chce oskubat a ted jen cekam, co zaplati - bohuzel uz ale jednu zkusennost mam, takze iluze si nedelam.

Fuj, uz je mi lip, jsem si ulevil :)

Ted k tematu, sel bych klidne do nejlevnejsiho pojisteni, ale u pojistovny typu Allianz, CP, Kooperativa a podobne.

No zakonne ruc mam u Allianz pac to vyslo nejlacinejsc skoro pac zvyhodnujou mensi mesta...ale treba havarijko u nich je sebevrazda a to sem chtel jen bez vlastniho zavineni ale to bych se nedoplatil....ted mam havarijko u CPP, mate s nima nekdo zkusenost co se tyce havarijka , treba vandalizmus atd ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zakonne ruc mam u Allianz pac to vyslo nejlacinejsc skoro pac zvyhodnujou mensi mesta...ale treba havarijko u nich je sebevrazda a to sem chtel jen bez vlastniho zavineni ale to bych se nedoplatil....ted mam havarijko u CPP, mate s nima nekdo zkusenost co se tyce havarijka , treba vandalizmus atd ??

a kolik platíš,spoluučast atd ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...