Jump to content

lubomir.kozak

Facebook Uživatel
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

17 Good

About lubomir.kozak

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

1,027 profile views
 1. Potvrzuji že u své Fabie po faceliftu také žádné podložky nemám.
 2. Třeba se bude někomu hodit. Nabídka kódování Fabia III 2018 Carista 4 beta 5.
 3. Tak nakonec se mi podařila rozchodit verze 4 beta 5 a to že jsem ji spustil přes LP a po kliknutí na tlačítko uložit změnu vyskočí tabulka s cenou aplikace a když kliknu na tu cenu tak vyskočí z LP tabulka s obejitím platby..
 4. Tak jsem to zkusil na druhém telefonu a při pokusu o uložení mi to vypisuje tuto chybu. Nevíte co s tím?
 5. Vyzkoušel jsem obě verze, ale bohužel v žádné nešlo provést (uložit) jakoukoli změnu. Od verze v3.8.4 se mi nedaří najít žádnou jinou funkční verzi. LP po úpravě aplikace mi napíše, že aplikace nelze nainstalovat. :(
 6. Já mám tedy docela s rozjezdy problém. Když se chci rychleji rozjet, tak auto buď chcípne a nebo když dám více plynu musím vše kompenzovat spojkou, aby hned kola nepískala. O proti 1.2 TSI velký rozdíl.
 7. Ahoj, chci se zeptat, proč je v návodu od wirera zatmavené kódování pro facelift verzi? Je kódování jinačí o proti verzi bez faceliftu? Chtěl bych dokódovat u facelift verze svícení zadních světel a automatická dálková světla, jde to?
 8. Jestli chceš můžu ti poslat soft ke kabelu. Mám i více verzí.
 9. Ani jsem nijak neupravoval, normálně jsem takové ty kolíčky vytáhl a zbyla po nich jen dírka :)
 10. Jelikož díry v kapotě nemám tak jsem těsnění přilepil a drží krásně.
 11. Naše Citigo staré 1,5 roku potvrzuji že také ruční brzdu musíme tahat až do nebes jinak nebrzdí. Při příštím servisu s tím snad něco udělají..
 12. Tak nakonec mi opravdu nefunguje ani svícení zadních světel při DRL ani mlhovky při zpátečce. Obě funkce jsou aktivované, ale nefungují. Přikládám foto z VCDS. Nenapadá někoho něco?
 13. Aktivace mlhovky po zařazení zpátečky 09 - Centr. Elect. / 07 - Coding / byte 21 / bit 3 =>1 - aktivní, 0 - neaktivní Svícení zadních obrysových světel při denním svícení (při DRL) svítí obrysová zadní světla, SPZ/RZ a přístrojovka 09 - Centr. Elect. / 07 - Coding / byte 12 / bit 0 => 1 - aktivní, 0 - neaktivní
 14. Omlouvám se upraveno. Aktivace mlhovek při zařazení zpátečky a svícení zadních světel při DRL nemají ve VCDS popisek a při ručním přepsání hodnot nedošlo k uložení. Takže také funkční.
×
×
 • Create New...