Jump to content

lubomir.kozak

Facebook Uživatel
 • Content Count

  104
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

12 Good

About lubomir.kozak

 • Rank
  Uživatel

Recent Profile Visitors

903 profile views
 1. lubomir.kozak

  Ruční brzda

  Naše Citigo staré 1,5 roku potvrzuji že také ruční brzdu musíme tahat až do nebes jinak nebrzdí. Při příštím servisu s tím snad něco udělají..
 2. lubomir.kozak

  Kódování funkcí na Citigo (VCDS, Carista)

  Tak nakonec mi opravdu nefunguje ani svícení zadních světel při DRL ani mlhovky při zpátečce. Obě funkce jsou aktivované, ale nefungují. Přikládám foto z VCDS. Nenapadá někoho něco?
 3. lubomir.kozak

  Kódování funkcí na Citigo (VCDS, Carista)

  Aktivace mlhovky po zařazení zpátečky 09 - Centr. Elect. / 07 - Coding / byte 21 / bit 3 =>1 - aktivní, 0 - neaktivní Svícení zadních obrysových světel při denním svícení (při DRL) svítí obrysová zadní světla, SPZ/RZ a přístrojovka 09 - Centr. Elect. / 07 - Coding / byte 12 / bit 0 => 1 - aktivní, 0 - neaktivní
 4. lubomir.kozak

  Kódování funkcí na Citigo (VCDS, Carista)

  Omlouvám se upraveno. Aktivace mlhovek při zařazení zpátečky a svícení zadních světel při DRL nemají ve VCDS popisek a při ručním přepsání hodnot nedošlo k uložení. Takže také funkční.
 5. lubomir.kozak

  Kódování funkcí na Citigo (VCDS, Carista)

  Citigo style 8/2017 šlo dokódovat: Corner Vypnutí upozornění nezapnutých pásů Kolik dotankovat Dodatečné setření stěrače Automatické zamčení auta po rozjezdu Odemčení auta po vytažení klíče ze zapalování Nešlo: Mlhovky po zařazení zpátečky Svícení zadních světel při DRL VCDS 18.2 + Carista 3.8 beta
 6. lubomir.kozak

  Jak zakrýt plechy v kufru - ochrana před poškrábáním

  Určitě bych měl zájem o jeden kousek. Díky moc.
 7. lubomir.kozak

  Jak zakrýt plechy v kufru - ochrana před poškrábáním

  Jediné co jsem snad aktuálně našel. Nemá někdo? https://www.milotec.net/kat-c-077-04-Prekryt-hrany-zavazadloveho-prostoru-Citigo-od-r-v-2012-d264.htm
 8. lubomir.kozak

  Jak zakrýt plechy v kufru - ochrana před poškrábáním

  Čtu ale i tak se mi nedaří sehnat, v Auto Kelly jsem na něj myslím narazil ale téměř za dva tisíce ..
 9. A funkci RECOND použít můžu? Jde o to, že pokaždé mi servis změří baterii s tím, že by chtěla dobít, ale že pokud pojedu delší trasu že se dobije. Delší trasy jezdím a baterie se nedobije a naposledy mi v servisu zase měřili že bych měl dobít, ale já ji před servisem dobíjel. Tak nevím.
 10. Chtěl jsem se zeptat, mám také nabíječku CTEK MXS 5.0 a ve Fabii se SS mám baterii EFB, mám na nabíječce volit režim AGM? Můžu touto nabíječku nabít synovi i elektrické autíčko? Přikládám foto baterie. A pokud ano tak s jakým nastavením? Díky moc.
 11. lubomir.kozak

  Brzdy

  Děje se to opravdu jen když mrzne případně ještě sněží atd. Jaro až podzim vše naprosto v pořádku a pedál jde opravdu sešlápnout lehčeji, při dalším sešlápnutí již je tužší.
 12. lubomir.kozak

  Brzdy

  Hold mi asi nezbyde nic jiného než zkusit jiný servis i tak zněla odpověď na můj email ze Škodovky. Bohužel je nyní už docela dobré počasí a tak mohu těžko někomu onu závodu demonstrovat.
 13. lubomir.kozak

  Brzdy

  Stává se taky někomu že když jede za špatného počasí sníh mráz že brzdy po delší nečinnosti přestanou na první sešlápnutí brzdit? Brzda jde proslapnout lehce skoro na podlahu a auto brzdí až tak na druhé třetí sešlápnutí. V servise mi řekli, že to některé auta dělají že nemají nějaké samočištění brzd a vytvoří se tam povlak a více to neřešili. Najeto mám 30 tis.
 14. lubomir.kozak

  Jak zakrýt plechy v kufru - ochrana před poškrábáním

  Kde se dá prosím objednat ten plastový kryt hrany kufru?
 15. lubomir.kozak

  Jiný software v ŘJ (chiptuning)

  Nešlo by nahrát soft verzi 55kw do 44kw když jsou motory stejné?
×