Přejít na obsah

Světlomety


Blacky

Doporučené příspěvky

Tak je to tady. :smich: Vcera jsem jel z Baumaxu, do mesta, nevim jak dlouho za mnou jela bila OI. Najednou zacala blikat predjela me a zastavila. Vystoupil prislusnik. (ja hned shasnul svetla) Chtel doklady a ptal se jestli vim proc me zastavili. Delal sme ze nevim, tak prej at rozsvitim svetla. Tak mi to bylo jasny. Kdyz sem rosvitil, tak k memu udivu sel k osvetleni SPZ, Ze se jim to prej nejak nezda. Pri podrobnejsi prohlidce ale oba(prisel i druhy prislusnik) konstatovali, ze je to vlastne v poradku, ze se to dost odleskuje od kasle. No aaale, kdyz se vracel podel auta, tak si nemohl nevsimlout tech diod vpredu. "jééé a co je tohle?" Vitezoslavne jasal. Na to sem nemel co rict. Byli to mladasove, asi jako ,ja, tak to brali s pochopenim, Ptal se jestli ma byt hodnej, (zurive sem kyval) :D:D , tak ukazal na kazdy svetlo a rika 100 a 100. Dneska bez bodu. Tak se to odsouhlasil. ;) Pak sme asi 2 minutky pokecali co a jak, ze prej je to hezky, ale ze se to plete s jejich svetlama (meli jen malej magnetickej majak na strese). Prej ani cerveny nebrat, max zluty. Tak sem jim podekoval, a dneska tam teda nacpu ty bily diody. lol

vydrzelo mi to tam, 6 tydnu to jde. :palec2:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem o víkendu kapku blbnul se světýlkama.  Menil sem parkovacky a ty modry. Teda panove byl to 4 hodinovej boj.  Neda se k tomu poradne dostat. Na preve strane se musi odendat zasobnik aktivniho uhli. Po sundani gumoveho vicka, sem zjistil, ze je zarovka tak utopena, ze se na ni neda dostat. V navodu pisou, ze se nektery zarovky nedaj svepomoci menit. No malem sem ho rozslapal. Tahat za draty se mi nechtelo, tak sme musel impovizovat. zrcatko, hlinikovej profil, kterej sedne na drzak zarovky.  zkoucenim tam a zpet sem ji uvolnil a pak vytahl. desna prace. Ale vysledek stoji za

postup1

postup2

postup3

postup4

postup5

může mi někdo vysvětlit na co je tam ten zásobník s aktivním uhlím? Něco se přes něj filtruje nebo co? V návodu sem to nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Nevíte někdo jak se mění ta žárovka h7 na projektoru na roomu, chci vyměnit ty žárovky rooma mám týden a koukal jsek že tam jsou nějaký šroubky, nechci nic skurvit díky.. :palec2:

sroubky? je pravda ,sze sem to zatim moc nezoumal, ale kdyz sundas to gumovy vicko, tak by tam H7 mela byt jen zajistena tim perovym dratkem, jako je to u OII a FI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
taak vymena diod za bile v poradku probehla. Ty modre sem dal do interieru.Prez den to neji skoro poznat, ale ja kse setmy tka se zacinaji dit podivuhodne veci., :t:t

Vypada to super, napis prosim presny nazev tech zarovek, diky. No , ale obavam se, ze budu mit vetsi problem je vymenit, mam turbodiesel a moc mista na vymenu tam teda nemam, ani prst neprostrcim k parkovackam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taak vymena diod za bile v poradku probehla. Ty modre sem dal do interieru.Prez den to neji skoro poznat, ale ja kse setmy tka se zacinaji dit podivuhodne veci., :t:t

Vypada to super, napis prosim presny nazev tech zarovek, diky. No , ale obavam se, ze budu mit vetsi problem je vymenit, mam turbodiesel a moc mista na vymenu tam teda nemam, ani prst neprostrcim k parkovackam

jsou to cire supersvitive diody. Nazev nevim asi to ani zadny nema. Videl jsem 3 typy.

1. rozptylove, maji na čele vnitrni konus - ty jsou na nic, max do fabie, ked jsou umisteny v hlavni parabole.

2. jedna velka dioda s cockou, ty sem ale sehnal jen v modre fuck

3. 4 mensi supersvitive diody tesne vedle sebe. - to v tom mam ted. staly tech 130 Kč a jsou v pohode.,

policajti me uz videli mockrat a zadnej problem.

s tou vymenou, hmm., jde to fakt, dost blbe, aspon poprve, drzi to dost a tahat za drahy sem se bal. Prinejhorsim, pokud jedesn a Karstejn, tak to vymenime. mam jeste ten pripravek. :palec2:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Blacky, byl bys schopnej ty bílý do světel koupit a dovézt na Karlštejn???? ;)

jasne, snad je tam jeste maj, stavim se tam zitra. Pokud je tedy nekdo chce za tech 130 penez, tak dejte vedet do dneska do vecera. :palec2:

Díky, za tu cenu je beru. Jinak platí ta naše domluva na 8,30 u toho letiště v sobotu jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele Blacky, byl bys schopnej ty bílý do světel koupit a dovézt na Karlštejn???? ;)

jasne, snad je tam jeste maj, stavim se tam zitra. Pokud je tedy nekdo chce za tech 130 penez, tak dejte vedet do dneska do vecera. :palec2:

Díky, za tu cenu je beru. Jinak platí ta naše domluva na 8,30 u toho letiště v sobotu jo?

jasna paka budu tam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zdar Blacky. prosím tě řekni mi, jak jsi ty parkovačky vyměnil. ALe přesný postup ja jsem po 10min nadával jako prase a to jsem dělal tu u řidiče. Když jsem si řekl že zkusím tu druhou a podíval se, že je tam ještě míň místa něž tam tak jsem ty parkovačky hodil do kouta a šel pryč. Jo a můžeš ještě sehnat ty 4ledkové parkovačky? nebo máš adresu kde se dají objednat? Diky Moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...