Přejít na obsah

Vymena motora


RADO

Doporučené příspěvky

Typ motora nie je zámenný a teda môžeš tak jazdiť len do prvej kontroly na STK.Ale ak ťa policajti chytia na ceste a urobia malú STK ( dostali na to nejaké vybavenie ) máš problém.Zoberú EČ a môžu vyradiť z prevádzky.

Tak to sem ještě neslyšel aby policie měla prostředky k tomu aby dělali na silnících "malé" technické kontroly to fakt slyším poprvé...

A hlavně policie zjistí leda h...o jelikož v malém techničáku nemáš napsané číslo motoru a pochybuju že nějakej policajt pozná rozdíl mezi 1,3kou a 1,6kou..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam na vas prosbu kto vie ako postupovat pri vymene motora mam 1,3 a chcem kupyt 1,6 ako sa to riesi papierovo.STK.+TREBA NA POLICIJI NEJAKE PAIERE VYBAVIT.

A když už dělat takovou úpravu nebylo by lepší sáhnout po něčem silnějším než je 1,6ka?? Třeba 1,8turbo :D ať už to aspoň trochu jede..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problem bude na STK a ME tam to poznaj i se zavrenyma ocima.

A na prestavbu potrebujes schvaleni SKODY MB , potom ti ve vyzkumaku udelaj atest to stoji asi 10.000 a pak muzes na stk a me a pak prepsat technicak.

Pred 15 lety takhle delal kamoz z VW JETTA 16 beneli 16 TD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tak dik za odpovede.

Moja felda by mala vyzerat podla toho vzoru co vy nato?

mam uz vecsiu cast nakupenu

No a s tebou tyhle plasty má nakoupený dalších x lidí... :disgust:

Ale je to každého věc na mě moc profláknutej a ještě ke všemu nic moc tuning.. (tot´ můj názor)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok tak dik za odpovede.

Moja felda by mala vyzerat podla toho vzoru co vy nato?

mam uz vecsiu cast nakupenu

No a s tebou tyhle plasty má nakoupený dalších x lidí... :disgust:

Ale je to každého věc na mě moc profláknutej a ještě ke všemu nic moc tuning.. (tot´ můj názor)

No ono to az tak moc penazi nestoji.

ja to nechcem mat az tak precackane take jeednoduche a pekne.

podrobnosti najdes na tej stranke

ak si tam uz bol

http://www.ellri.cz/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...