Přejít na obsah

Neorigo radio


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Ahoj Chlapi mám toto radio v Roomsteru a vždy když ho zapnu tak zpočátku mi nic nehraje a na displeji se objeví nápis mute.Musím zajet až skoro do města kde je vysílač a pak až začnš hrát,vzdálenost od vysílače je cirka 4.km.Tak nevím čím to je že by byl tak slabý na příjem radia.V minulém autě Mi Blaupunkt hrál vždy v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nazdárek. Tady je pár fotek z montáže neorig. rádia Pioneer DEH 1120,plastového rámečku a kabelu.Rámeček a kabel jako set 2 v 1 za 780,- rádio 2080,- na audiocar .cz. Dodáno 2 den po objednání. Pro zapojení bylo třeba jen zapojit červený drát na stále napájení a vše nainstalovat. Rádio funguje nazávisle na klíčku.

post-28156-1235900854_thumb.jpg

post-28156-1235900867_thumb.jpg

post-28156-1235900873_thumb.jpg

post-28156-1235900897_thumb.jpg

post-28156-1235900903_thumb.jpg

post-28156-1235900947_thumb.jpg

post-28156-1235900952_thumb.jpg

post-28156-1235900982_thumb.jpg

post-28156-1235901002_thumb.jpg

post-28156-1235901010_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárek. Tady je pár fotek z montáže neorig. rádia Pioneer DEH 1120,plastového rámečku a kabelu.Rámeček a kabel jako set 2 v 1 za 780,- rádio 2080,- na audiocar .cz. Dodáno 2 den po objednání. Pro zapojení bylo třeba jen zapojit červený drát na stále napájení a vše nainstalovat. Rádio funguje nazávisle na klíčku.

Dotaz: Jak, u všech všudy, drží ten kovový rámeček na uchycení rádia v té plastové redukci ? A je ještě někde uchycen ? Přece není možné, aby celé rádio udržela v tom přerostlém kastlíku jen ta plastová redukce....nebo jo ? Omlouvám se za možná debilní dotaz, měl jsem zatím venku jen tu záslepku a koukal, jak to vypadá pod ní a jaké jsou tam dráty a není mimoc jasné, jak tam celé to rádio drží....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kolegové, jenom pro pořádek. Lenost pominula a tak jsem včera do své FII "red corrida holota-line" combi classic zabudoval SONY CDX-GT31U. Použil jsem obvyklou redukci MOST/ISO s vestavěným napájením antény a plastový rámeček 1DIN.

Neb jsem tvor nedůvěřivý, uchopil jsem před montáží voltmetr, MOST konektor si opřel tak, že sekce napájení byla vlevo a sekce repro vpravo, v právém dolním rohu napájecí sekce napíchl mínus a jal se šátrat plusovou sondou po dalších konektorech. Hned vedle, v levém dolním rohu napájecí sekce, na mě vykouklo trvalé plus a pozor, hned nad ním další !!!! Bez ohledu na to, jestli byl klíček v zapalování nebo ne, na obou zmíněných pinech mám z výroby v přípravě trvalé flus.

Kouknul jsem na zadní stranu MOSTu, do dolního rohového levého pinu vedl tenký červený a ten nad tím byl tlustý červený a k němu do stejného pinu ještě tenký červený.

Tak si říkám chlapče, máš na háku někde honit spínané plus, stejně musíš nosit panel domů a když vezeš matku nebo tchýni, tak musí hrát v autě Gott, dechovka nebo musí být ticho, rádio se bude vypínat a zapínat ručně. Připojil jsem kabelovou redukci, k tomu ještě SONY redukci ISO/rádio, zkontroloval jsem aby seděl průřez drátů (na SONY redukci rádio/ISO je žlutý drát tlustý a červený tenký, tak jsem zajistil, aby tlustý žlutý z rádia byl napájen tlustým červeným z MOSTu ) a šoupnul to tam. Hraje to dobře, jen mě mate, že se rádio zapne s vložením panelu. Už jsem neměl čas zkoušet, zda drží paměť (ono jí ale nic jiného nezbyde, když na ní vede trvalý flus).

V mém MOST konektoru je to zapojeno skutečně zajímavě, že ? Jo a pro úplnost, na horních dvou pinech napájecí sekce MOSTU jsou taky nějaké drátky, ale těch jsem si nevšímal:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec,

tak jsem dnes laboroval na FII s radiem sencor a zatím se zadařilo. Byla tam origo příprava tak jsem chvilku na konektoru zkoušel a našel i spínanou šťávu.

Zapojil jsem zem-zem, paměť- červený stálý proud (je tam 2x), napájení- červenomodrý spínaný.

To napájení má, ale háček- průřez drátu je poloviční než u ostatních drátů:-( myslíte že může nastat nějaký problém? Zatím vše šlape jak má.

Děkuji M.

P.S. pro úplnost, při zapojení na originál přípravu, rádio pořád hrálo, display byl rozmazaný a neůplný.

Editováno: , autor: Mild1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

nazdarek nasi si koupili novou fabii 2 a mame problem se zapojenim radia koupil jsem ktomu redukci ISO ale porad nemuzu najit na kablech plus a minus tedy kable od auta je tam hnedo zluty to je podle me minus a vedle je cerveny tenky a nahore nad tim je cerveny tlusty a tenky zkousel jsem vselijake kombinace a nic nevi si stim rady mohl by nekdo poradit dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosím o radu. Mám F II a je bez kabeláže. Moje otázka je ,jak natáhnout kabely od rádia aby hrálo(neptám se na repro). Jde mi o to ,že nechci kupovat nějaké redukce atd.. Pěkně na přímo. Jeden kablík - ,druhý + , a kam spínané + , jelikož nad pedály je nějaký polystyren a nechce se mi jej zničit a ke sínačce se dostanu prý jen když sundám volant. To už se mi tedy nechce vůbec...prosím poraďte...díky....Jak tedy na to???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mnoo polystryrenove vyplne pod palubkou se neboj. Jde vyndat v pohode. Proste ji trosku prohni a vyndej. Pak se dostanes zezadu k pojistkam, kde si muzes napojit vsechny draty co potrebujes. :palec2:

kostru nekde najdes. Trvale plus taky. ev. si to proste zmer. Spinane plus je cerno-rudy vodic ve spinacce pozice 9. V pojistkovnici ho najdes. nebo si vyber nejakej co nejsilnejsi, na kterym se ti proste plus obevi. Zalezi, jak to chces zapojit, jestli ma radio hrat i bez klicku, nebo ne. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...