Přejít na obsah

Rádio Blaupunk+navigace škoda dx


Doporučené příspěvky

Mám v oktávce originál navigaci škoda DX......

Prosím vás nevíte někdo jestli se dá ktomu připojit nějaký zesilovač ??

Když poslouchám rádio tak je to nic moc. U poslechu CD je to trošku lepší... ale není to ono!

Teď nevím je to způsobeno originálním repro? A nebo je to tím že toto rádio nemá takový výkon???

Jestli máte zkušenosti tak prosím poraďte..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Host MichalF
Mám v oktávce originál navigaci škoda DX......

Prosím vás nevíte někdo jestli se dá ktomu připojit nějaký zesilovač ??

Když poslouchám rádio tak je to nic moc. U poslechu CD je to trošku lepší... ale není to ono!

Teď nevím je to způsobeno originálním repro? A nebo je to tím že toto rádio nemá takový výkon???

Jestli máte zkušenosti tak prosím poraďte..

No myslim, ze to bude tak nejak vsim z toho co si rekl ... jak radio tak ty repra :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A myslíš že to bude lepší když zesilovač zapojím?

Jen abych to nedělal zbytečně!

Nemáš taky podrobné data o této navigaci ?

Návod jak ji obsluhovat mám..... ale další věci nevím .... např. jaký má výkon, jak se zapojí atd. Prostě potřeboval bych podrobný návod !!

A ještě mám takový problém........... zdáse mi když poslouchám rádio tak příjem stanic není dobrý.

Když jsem měl před tím v jiném autě rádio tak žádný problém chytal jsem snad úplně všechny stanic čistě bez přerušování.

Myslíš že DX má tak špatný příjem ???? :076

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zalezi co od poslechu ocekavas. Paklize vytunis a osadis kvalitni repro, bass-tubu tak ten zesik ma smysl. Ja jedu na DXko bez zesiku, zavenoval jsem se pouze na vytvoreni jakes-takes ozvucnice ze dveri, osadil podlozky pro repro, koupil slusnejsi repraky (stale papiraky aby mi to radio uhralo) ... a spokojenost ;)

Ovsem zesik a kvalitni repro je jina liga !!!!

Popis zapojeni konektoru mas na navi nalepenej, co se tyka spatneho prijmu radia, resil jsem stejny problem. Radio na 99% nenapaji zesik anteny ... je treba aktivovat pres VAG.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...