Přejít na obsah

pokles otáček...až chcíp...


Murdoc

Doporučené příspěvky

No tak o tom bych si nechal zdát... kol119 rozjíždim se jak důchodkyně na fichtlu a vytáčim si to jen fakt zřídka kdy...snad jenom když chci někoho nakrmit prachem...  <_< a to mám 110Kw a tu spotřebu zhruba stejnou jako ty...jak po městě tak mimo...

To patřilo acterovi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak o tom bych si nechal zdát... kol119 rozjíždim se jak důchodkyně na fichtlu a vytáčim si to jen fakt zřídka kdy...snad jenom když chci někoho nakrmit prachem...  <_< a to mám 110Kw a tu spotřebu zhruba stejnou jako ty...jak po městě tak mimo...

To patřilo acterovi

Nedavno jsem procital diskusi o bezninech 95 vs. 98(100) oktan... Podle me s obyc. 95 to ma vetsi spotrebu...okolo 1 litru navic... Ale jak uz jsem psal ve zminovane diskusi => je to pouze subjektivni nazor (mozna jsem to v pripade 95 vic honil, byla vetsi zima, apod...) , takze to ber s rezervou. Idelani objetivni srovnavaci test asi nepujde udelat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak o tom bych si nechal zdát... kol119 rozjíždim se jak důchodkyně na fichtlu a vytáčim si to jen fakt zřídka kdy...snad jenom když chci někoho nakrmit prachem...  <_< a to mám 110Kw a tu spotřebu zhruba stejnou jako ty...jak po městě tak mimo...

To patřilo acterovi

Nedavno jsem procital diskusi o bezninech 95 vs. 98(100) oktan... Podle me s obyc. 95 to ma vetsi spotrebu...okolo 1 litru navic... Ale jak uz jsem psal ve zminovane diskusi => je to pouze subjektivni nazor (mozna jsem to v pripade 95 vic honil, byla vetsi zima, apod...) , takze to ber s rezervou. Idelani objetivni srovnavaci test asi nepujde udelat.

S ujetím většího počtu km na 98ku mám stejný (suběktivní) pocit...ale do města je to myslim zbytečný...a já jezdim po městě dost...poslední dobou hlavně <_< nenapadá někoho něco, čim by ta spotřeba mohla být u mě tak vysoká? Kromě vzduchovýho filtru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak o tom bych si nechal zdát... kol119 rozjíždim se jak důchodkyně na fichtlu a vytáčim si to jen fakt zřídka kdy...snad jenom když chci někoho nakrmit prachem...  <_< a to mám 110Kw a tu spotřebu zhruba stejnou jako ty...jak po městě tak mimo...

To patřilo acterovi

Nedavno jsem procital diskusi o bezninech 95 vs. 98(100) oktan... Podle me s obyc. 95 to ma vetsi spotrebu...okolo 1 litru navic... Ale jak uz jsem psal ve zminovane diskusi => je to pouze subjektivni nazor (mozna jsem to v pripade 95 vic honil, byla vetsi zima, apod...) , takze to ber s rezervou. Idelani objetivni srovnavaci test asi nepujde udelat.

S ujetím většího počtu km na 98ku mám stejný (suběktivní) pocit...ale do města je to myslim zbytečný...a já jezdim po městě dost...poslední dobou hlavně <_< nenapadá někoho něco, čim by ta spotřeba mohla být u mě tak vysoká? Kromě vzduchovýho filtru...

Vyse spotreby muze byt ovlivnena necistotami na vzd.filtru ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Ahoj Murdoc - tak jak ? problem DEFINITIVNE vyresen ? :)

Ahoj chlape...no nevim jestli definitivně, ale každopádně z toho začínám mít lepší pocit...Přes weekend jsem to nechal schválně stát (při delší pauze co auto stálo se to projevovalo nejčastěji...vlastně vždycky) a v pondělí ráno to bylo naprosto v pohodě...a od tý doby nic...tak doufám, že to bude v hlídku...každopádně, kdo s tim má stejnej problém, tohle je asi nejlevnější varianta jak tenhle problém řešit (nebo to vyčistit sám...ještě levnější)...a když to nepomůže neni to zas taková pálka, která by člověka musela mrzet...no a pak už je větší jistota, že bude chtít klapka asi vyměnit...což by mě zrovna moc netěšilo... :D

Sice to sem nepatří,ale stejně se zeptám...jakou máš spotřebu? Ve městě i mimo? A jakej styl jízdy? Mě se nějak zdá, že mi to nějak moc papká... :disgust: a to na to šlapu skoro zutej a bez ponožky...proti mě má motýl olověnou botu... (teda jenom ve městě :D )

Prijde mi, ze od te doby, co jsem vycistil tu klapku, se to ustalilo a ranni starty ZATIM v poradku....Pssssst,abych to nezakrikl...

Moje spotreba u 1.8T 132kW po meste 12/100 mimo 7,5/100 a to ho vubec nesetrim....prudky starty, rychla jizda, apod....

Tak panove....

Asi jsem to zakrikl !!! Dneska rano to zacalo zase...skoro 2 mesice klid a ted znova...ja uz nevim, co s tim...Procital jsem diskuse a jeste ty byly myslenky na ty dva vetily u turba...uvidime, co bude dal...asi zase zacnu resit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...