Přejít na obsah

"Co vám kdy zlodeji čorli"


Ice

Doporučené příspěvky

Dá,ale jde vo to, jestli to za to stojí a jakou má člověk odvahu a vůli se do něčeho vrhnout.. ;/

Vím, že se nám to říká snadno, když nám o nic nejde, ale nenechal bych se zastrašit...s tim oznámením a s tou kazetou bych šel na vyšší místa, ale jak říkám, nám se to říká snadno...je to ale smutný

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja myslim ze nechat si ukast auto a jen tak to nechat je blbost,aspon ja bych neco delal....ono prvni chyba co udelal tvuj znamy byla s tim ze sel za dotycnym na policii,mel jit na vyssi mista a to bud na okresni reditelstvi policie CR nebo rovnou podat tuto vec k projednani na ministerstvo,dale bych to hned poslal do televize,nahravka by ho usvedcila a toto bohuzel v nasem state asi nejvice zabira pokud ti nechce nikdo pomoct, pro ne to je velky pripad este kdyz to udela nekdo z rad policie. Jit za nim a nechat si vyhrozovat byla hloupost,mel ho obejit a poslat to vyse,pak by se divil az by uvidel nahravku v poradu na vlastni oci nebo v hlavnich zpravach...to by na druhy den si prisli pro odznak a pistoli a docasne by ho degradovali nez se pripad vyresi a s patricnymi dukazy by to nemel byt problem :palec2: mozna se mi to hezky mluvi,ale tohle mu prece nesmi projit :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja myslim ze nechat si ukast auto a jen tak to nechat je blbost,aspon ja bych neco delal....ono prvni chyba co udelal tvuj znamy byla s tim ze sel za dotycnym na policii,mel jit na vyssi mista a to bud na okresni reditelstvi policie CR nebo rovnou podat tuto vec k projednani na ministerstvo,dale bych to hned poslal do televize,nahravka by ho usvedcila a toto bohuzel v nasem state asi nejvice zabira pokud ti nechce nikdo pomoct, pro ne to je velky pripad este kdyz to udela nekdo z rad policie. Jit za nim a nechat si vyhrozovat byla hloupost,mel ho obejit a poslat to vyse,pak by se divil az by uvidel nahravku v poradu na vlastni oci nebo v hlavnich zpravach...to by na druhy den si prisli pro odznak a pistoli a docasne by ho degradovali nez se pripad vyresi a s patricnymi dukazy by to nemel byt problem :palec2: mozna se mi to hezky mluvi,ale tohle mu prece nesmi projit :feve:

¨

On nešel přímo za ním,ale na oddělení, kde dělá...To chyba byla, já bych se to taky asi snažil řešit a myslim, že televize je fakt nejůčinější. Ale fakt nevíš, čeho sou takový lidi schopný, nevíš co se ti může stát, ikdyž by ho třeba zavřeli...Do toho nevidíš, jestli je to jen sám policajt hajzl a ostatní ho krejou a nebo něco většího...Já než mi ukázal to video, tak sem mu to ani nechtěl věřit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Včera mi nějaká krysa ukradla anténu(chromovou) jenže jsem jí měl přilepenou(protože mi jich ukradli už spoustu)

Tak to vyrval i se závitem tak mě čeká výměna kompletní antény kol100 .

Nevíte jestli takovou prkotinu jako je výměna antény by platila pojištovna?(havarijní pojištění včetně vandalismu)

Předpokládám,že v autorizovaným servisu Škoda by to stálo 1500-2000kč.

S tou pojištovnou mě to ted tak napadlo tak mě nebijte :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi nějaká krysa ukradla anténu(chromovou) jenže jsem jí měl přilepenou(protože mi jich ukradli už spoustu)

Tak to vyrval i se závitem tak mě čeká výměna kompletní antény kol100 .

Nevíte jestli takovou prkotinu jako je výměna antény by platila pojištovna?(havarijní pojištění včetně vandalismu)

Předpokládám,že v autorizovaným servisu Škoda by to stálo 1500-2000kč.

S tou pojištovnou mě to ted tak napadlo tak mě nebijte :aggressive:

Mě nová anténa vč. zesilovače (rozšíření nad střechou karoserie) na Octavii I

stála ve Škoda servisu 1400 Kč (vč. DPH). Je to pálka :angry:

Přes pojišťovnu se tohle asi neoplatí (vzhledem k nějaké vlastní finanční

spoluúčasti)...

Ještě doplním že to byl jen prut + držák prutu antény (vč. vestavěného zesïlovače)

-montáž jsu si prováděl sám... ;)

Editováno: , autor: Petr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera mi nějaká krysa ukradla anténu(chromovou) jenže jsem jí měl přilepenou(protože mi jich ukradli už spoustu)

Tak to vyrval i se závitem tak mě čeká výměna kompletní antény kol100 .

Nevíte jestli takovou prkotinu jako je výměna antény by platila pojištovna?(havarijní pojištění včetně vandalismu)

Předpokládám,že v autorizovaným servisu Škoda by to stálo 1500-2000kč.

S tou pojištovnou mě to ted tak napadlo tak mě nebijte :aggressive:

jestli máš spoluúčast jenom litr a nechce se ti s tím dělat sám, tak to klidně na pojišťovnu dej... Teda, pokud to bude v tom servisu stát alespoň tu dvojku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja mam tri skvosty pre vas.

kamaratovi ukradli z auta alarm, druhemu ukradli komplet sedacky aj s bagmi a vyhrevom a tretiemu xenony ucvakli aj s konektorom a kusom kabla.

mne uz dvakrat ukradli auto, dvakrat subwofer a zosik a raz stierace a este hajzel napisal na auto umy ma...

a razmi corli u holica kym som nosil vlasy bundu a ked som v minusovom mraze vychdzal po dvoch hodinach v tricku od policajtov stretol som cigana v mojej bunde.

dopadlo to zle... taky tma pred ocami... a taky mam 140 kil...

Editováno: , autor: cartmanko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Bol som pozret asi pred rokom segru v prahe a ukradli vsetku povinnu vybavu rezervu a rozlamali zamok, hajzlici. a najlepsi boli pani policajti. Ked sa doracili dotrepat po 4hodinach tak ma velmi odhovarali aby som ani nesiel na policiu spisovat zapisnicu ze tam budem cakat dalsie 2-3 hodiny. Ach co uz, uz som tam dal alarm :aggressive:

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vlastné oči som videl výsledok nepochopiťeľnej krádeže ČELNÉHO SKLA Z FELICIE, malo dokonca vypieskovane číslo, ťukanec od kamienka a nemalo dialničnú známku. Rozrezali gumu a vybrali ho

kua ked si ich videl co si ich aspon nenaplasil alebo aspon dobre ich domlatit, smradov kadejakych. :aggressive: hajzli dolamat ruky :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Teď v týdnu čerstvá zkušenost: zaparkuji auto na zcela prázdném parkovišti u venkovského hřbitova a odcházím na hřbitov. Jen okrajově registruji starý citroňácký pick-up s dvěma maníky, který se zpoza hřbitova z lesní cesty líně rozjíždí směrem ke mě (a mému zaparkovanému autu). Nevěnuji tomu pozornost (ostatně proč taky) a jdu si na hřbitov zapalovat svíčky. Uplynou asi 2-3 minuty a najednou slyším z parkoviště jekot alarmu. Na zlomek vteřiny jsem byl v poklidu, ale jen než mi došlo, že je to alarm mého plechového miláčka :o Rázem nechávám na hřbitově svíčky svíčkami a o zlomkrk pádím zpět na parkoviště ke svému autu a hlavou se mi honí nepříjemné představy, jak mi nějaká smažka určitě minimálně vyflákla okno nebo nějakým násilnickým způsobem vypáčila zámek... Když dobíhám na parkoviště, tak ještě vidím v dáli mizet onen pick-up a tak rychle a netrpělivě obhlížím auto. K mému velkému úžasu je zcela nepoškozené a zamčené! Naštěstí. Jenže mám trošku slušnější gsm alarm a když si čtu textovku, kterou mi alarm bezprostředně po vyhlášení poplachu poslal, tak zcela jasně píše, že byly otevřeny dveře :o:huh::wacko: ale auto je zamčené a zcela nepoškozené. Tak jsem z toho jelen :wacko: Na jednu stranu jsem rád, že to takhle dopadlo a auto poškozené není a ani se nic neztratilo, na druhou stranu mi to natolik vrtalo hlavou, že jsem se zajel poradit s pány odborníky do servisu a ti po podrobné prohlídce zámků i auta jako takového jen konstatovali, že k poškození nedošlo a dle jejich názoru to vypadá na profíky a duplikát klíče. To se mi ale nezdá, auto mám od funglovky a nikde po pofidérních servisech s ním nejezdím, navíc jsem vždy u auta na dílně...

Spíš mě napadá: nemyslíte, že existují nějaké univerzální klíče na Fábie? Dneska se prodává na netu kde co, myslím, že už tu snad někde na fóru dokonce byl nějaký odkaz na nějaké zámečnické nádobíčko. Nemáte s něčím podobným, jako teď já, nějakou zkušenost? :huh: Nebo, že by existoval způsob, jak zámek auta otevřít opravdu bez sebemenšího poškození? Třeba vyplanžetováním? :huh:

BTW: trochu mne zarazilo, že lezli do auta s alarmem, který je nakonec vyplašil, ale to si dokážu vysvětlit tím, že alarm nemá výstup na blinkry a tudíž maníci, ikdyž mě zřejmě zdáli pozorovali, jak od auta odcházím, tak nemohli vidět, že auto zamykám dálkáčem a ani z reakce auta nebylo při pozorování z dálky zřejmé, že auto má alarm a tak se zřejmě domnívali, že ta ledka na palubce je jen šméčko a "šli" do toho.. ;)

Zvažoval jsem i technickou závadu a falešný poplach, ale vzhledem k okolnostem a faktu, že nikdy předtím a ani po této události žádný jiný falešný poplach nebyl, tak bych si troufnul tipnout, že jsem asi narazil na zajímavý páreček chmatáků... :wacko::unsure::aggressive:fuck

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě zmizel v kombiku woofer Clarion a CD changer Kenwood. Nejvíc mě nasralo, že zadní boční okýnko mě stálo 7000,- takže možná víc, než ty zmizelý věci, který někde buzerant prodá tak za talíř. :aggressive:

To čo bolo za okienko keď stálo 7000-.?

Mne keď zlodej rozbil pr. zad. okno tak ma to stálo necelých 900sk aj s robotou! lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasne no. Zavidim. Ja mam octavia I facelift combi inkline family edition s tmavejma oknama ze serie. Druhovyroba na tohle okno prej neexistuje, takze jsem musel u skodovky objednat z Boleslavi. Navic to bylo to bocni kombi okno, pres ktery je lista, ktera se samozrejme pri sundavani zkurvi, takze se musi dat nova, nalakovat apod. No voser, kdyz si vezmu, ze to fakt musel prodat celkem za babku. Bych mu ten woofer snad dal, kdybych vedel co me s tim ceka:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď v týdnu čerstvá zkušenost: zaparkuji auto na zcela prázdném parkovišti u venkovského hřbitova a odcházím na hřbitov. Jen okrajově registruji starý citroňácký pick-up s dvěma maníky, který se zpoza hřbitova z lesní cesty líně rozjíždí směrem ke mě (a mému zaparkovanému autu). Nevěnuji tomu pozornost (ostatně proč taky) a jdu si na hřbitov zapalovat svíčky. Uplynou asi 2-3 minuty a najednou slyším z parkoviště jekot alarmu. Na zlomek vteřiny jsem byl v poklidu, ale jen než mi došlo, že je to alarm mého plechového miláčka :o Rázem nechávám na hřbitově svíčky svíčkami a o zlomkrk pádím zpět na parkoviště ke svému autu a hlavou se mi honí nepříjemné představy, jak mi nějaká smažka určitě minimálně vyflákla okno nebo nějakým násilnickým způsobem vypáčila zámek... Když dobíhám na parkoviště, tak ještě vidím v dáli mizet onen pick-up a tak rychle a netrpělivě obhlížím auto. K mému velkému úžasu je zcela nepoškozené a zamčené! Naštěstí. Jenže mám trošku slušnější gsm alarm a když si čtu textovku, kterou mi alarm bezprostředně po vyhlášení poplachu poslal, tak zcela jasně píše, že byly otevřeny dveře :o:huh::wacko: ale auto je zamčené a zcela nepoškozené. Tak jsem z toho jelen :wacko: Na jednu stranu jsem rád, že to takhle dopadlo a auto poškozené není a ani se nic neztratilo, na druhou stranu mi to natolik vrtalo hlavou, že jsem se zajel poradit s pány odborníky do servisu a ti po podrobné prohlídce zámků i auta jako takového jen konstatovali, že k poškození nedošlo a dle jejich názoru to vypadá na profíky a duplikát klíče. To se mi ale nezdá, auto mám od funglovky a nikde po pofidérních servisech s ním nejezdím, navíc jsem vždy u auta na dílně...

Spíš mě napadá: nemyslíte, že existují nějaké univerzální klíče na Fábie? Dneska se prodává na netu kde co, myslím, že už tu snad někde na fóru dokonce byl nějaký odkaz na nějaké zámečnické nádobíčko. Nemáte s něčím podobným, jako teď já, nějakou zkušenost? :huh: Nebo, že by existoval způsob, jak zámek auta otevřít opravdu bez sebemenšího poškození? Třeba vyplanžetováním? :huh:

BTW: trochu mne zarazilo, že lezli do auta s alarmem, který je nakonec vyplašil, ale to si dokážu vysvětlit tím, že alarm nemá výstup na blinkry a tudíž maníci, ikdyž mě zřejmě zdáli pozorovali, jak od auta odcházím, tak nemohli vidět, že auto zamykám dálkáčem a ani z reakce auta nebylo při pozorování z dálky zřejmé, že auto má alarm a tak se zřejmě domnívali, že ta ledka na palubce je jen šméčko a "šli" do toho.. ;)

Zvažoval jsem i technickou závadu a falešný poplach, ale vzhledem k okolnostem a faktu, že nikdy předtím a ani po této události žádný jiný falešný poplach nebyl, tak bych si troufnul tipnout, že jsem asi narazil na zajímavý páreček chmatáků... :wacko::unsure::aggressive:fuck

hm,to teda kukam, jde videt,ze Ti ten alarm zachranil auto ci vybavu. Stejne je to divny. Co to stoji ten alarm prez GSM?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...