Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Tak to máš tu nejlepší verzi...to ti poběží všechno k tvé spokojenosti i HF se nechá pustit jen na Columbusu...vlastně taková verze auta je nejlepší...tam pak beží všechno... :palec2:

Díky, a HF je řešeno přes BT, nebo musí být spešl HF "těžká" sada? Jo a kdybych chtěl dát Maxi-Dot???Co to obnáší? Výměna celé palubky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale sada HF s bluetooth znamená jen u sedačky spolujezdce přidat držák a do stropu do světla microfon natáhnout kabeláž, ale žádné maso(práce, aby to vypadalo 2 až 2,5 hoďky)...a vše běhá jako víno. Ovládáš přes menu...

Editováno: , autor: ferda25
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hale sada HF s bluetooth znamená jen u sedačky spolujezdce přidat držák a do stropu do světla microfon natáhnout kabeláž, ale žádné maso(práce, aby to vypadalo 2 až 2,5 hoďky)...a vše běhá jako víno. Ovládáš přes menu...

Teď tam mám rádio s BT Parrot, mikrofon mám na sloupku u řidiče a chodí mi to s telefonem v kapse. Ten držák je s napájením, nebo tam být nemusí? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když dáš maxidot,Columbus půjde omezeně,ale o tom už tu psáno jest.Stačí vyměnit panel přístrojů,na co by jsi chtěl měnit celou palubku??

To, že půjde COL omezeně jsem četl a blbě jsem to napsal, myslel jsem panel přístrojů. Díky. Výměna je složitá? A cenově?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč bych měl dělat změnu loga??Loga proboha??Nevidím v tom žádné +.kdo má VW navi,má VW loga,nebudu mu tam cpát škoda logo,ale klidně,pokud nevěříš,ukážu ti logo columba ve VW navi nebo naopak,ale jak jsem psal,toto jsou podle mě nesmysly to dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...