Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Zdar pánové.

Dnes jsem namontoval Trinaxe do Seatu Althea. Všechno funguje: ovládání na volantu, maxidot. Má to jenom jednu chybičku na kráse. Na maxidotu v levo nahoře ukazuje kompas (kterým směrem jedu) a hodiny se mi posumuli do prava. Takže když je třeba 12:35 ukazuje 12:3 . "5" je mimo. Dokáže někdo poradit, jak kompas dát pryč a hodiny vrátit na původní místo do prostředku? Když jsem vrátil původní rádio zpět, hodiny zůstali pořád mimo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zajímavé na tom je že pán tam má faceliftové budíky pokud se nepletu, na tom autě najeto 58000 km což se mi nafacelift nezdá za tak krátkou dobu, že by je někdo už rozchodil?Možná blbě čumim

Nepletieš si faceliftové budíky s RS budíkmy ??? Faceliftové budíky sa líšia okrem iných detailov takým najväčším rozdielom tým, že ukazovatale paliva a teploty su osadené v spodnej časti budíkov tachometra a otáčkomera a svietia na bielo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pánové teď jsem se vrátil z auta a víte co....mám tam Columbus s FW 1104 a s plně funkčním Maxidotem - vracím se páčkou z Audia a z Navigování...to samé mám i pro Trinax ready pro fw 0900

Ahoj,

to znamená co??? :feve: Že jde FW 1104 přeflešovat FW 1024???????????? Už jsme o tom jednou spolu diskutovali, ale já se ještě od té doby nedostal do servisu to vyzkoušet. A ptát se jich to vážně nestačí, jen koukaj a krčí rameny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi poraďte. Nahrál jsem novou verzi map V4 a nyní mi to hlásí především po Brně občas nesmysly (Odbočte po 200 metrech lomítko rovná se podél přímky) ... nevíte, co s tím ? Jinak celou cestu do Rakouska a zpět žádný problém, pouze Brno :) Jsou mapy vadné nebo je potřeba nový firmware?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...