Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

praktickost je v tom ze denne niekolko krat vystupim a nastupim a vacsinou vtedy ked prave skoncil dopravny servis, stlacis tlacitko, cestujes a vypocujes si aktualny,pripadne predchadzajuci...

Na Slovensku su teraz cajti bohovia a este neboloani teplo a zo svojimi laserovymi hrackami meraju ako zblazneny takze sa to dost hodi vediet o nich hned a nemusim nic citat a mapu velmi nepouzivam resp na slovensku vobec. V Audi ked das trafic tak tam mas nahratych poslednych tusim 8 dopravnych servisov aj s casom nahratia. Cize na musim Columbuse len citat alebo stale navigovat a povie mi to aj radary?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je jasné, že kde právě měří u TMC není, ale zase si můžeš přidat všechny obvyklá místa měření atd...jako Poi body a pak si je necháš zobrazovat na mapě. Jinak má zkušetnost je, že když se objeví info o Radaru na dopravním hlášení tak to hned pánové balí a jednou pryč, ale to víš to je u nás v Česku...jak to dělají u Vás nevím. Jo a samozřejmě, že to hlásí všechny omezení jen při aktivním navigování, ale zároveň to i řeší zda se nevyplatí to někudy objet...no prostě Bolero není navigace tak je podle mě o ničem to s ním srovnávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj kluci, jak se vede. snazila jsem se opravdu precist skoro vsechny prispevky, ale nejak se mi z toho zamotala kebule. je mi jen jasne, ze jste tady fakt vsichni machri a asi skodovkam rozumite. chtela jsem se vas zeptat na columbus trinax nebo jak se to cele vlastne jmenuje a fakt predem diky za odpoved kdo mi poradi.

koupila sem si tuto gps pres internet, bohuzel bez dvd a ted mi nefunguje. cd hraje a jinak je ok, jen se nemuzu dostat do nastaveni jazyka a vlastne niceho. pokud vite jak na to nebo nekdo ma to zakladni dvd a muze mi to prepalit a prodat..... uz proste nevim, diky za kazdou radu a pripominku. cau verca :help:

post-32894-1238335594_thumb.jpg

post-32894-1238335603_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirko jestli delas ve skodovce nebo mas pristup ke skodovce tak bych byla rada kdyby si mi ty veci co piuses obednal, samozdrejme si napocitas i za praci, muj skype je pozaritis a meil je nika.jeptiska@seznam.cz prosim te ozvy se mi. tady ve skodovce nikdy s gpskou nepracovali a stejne bych si vsechno obednavala v cr, tak proc ne pres tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná maličkost, ale pro mě důležitá - ovládání RNS či Columsude: Když se přehrává audio, dá se posouvat uvnitř něj? Mám mraky cca hodinových přednášek a bylo by krajně nepříjemné nemoct se posunovat, jen to pustit zas znovu. Dík za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem se dočetl, že v RNS510 je procesor Power PC s frekvencí 400 MHz a dedikovaný grafický procesor.

Jiný navigační soft do toho na 99,99% nedostaneš.

prosím tě jestli tvou odpověď chápu dobře tak do navigace columbusu nedostanu jiné mapy jako třeba tom tom atd????

děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci...teď trošku jinak. Poslední dobou mě dost mrzí, že se tady z toho stává "JÁ umím tohle...a TY to neumíš!". Dřív to tady nebylo a bylo to fajn! :) Možná by stalo za zvážení změnit trošku postoj k této problematice. Ja rád každému poradím co vím a rozhodně za to nechci nějakou finanční odměnu a myslím že i ostatní lidi na foru rádi poradí když ví. Nezazlívám Vám, že když něco uděláte na čem jste strávili hromadu času a chcete za to nějaký peníze, beru to. Ale myslím že všechno má své hranice a tímto směrem jakým se to ubíra teď by to spělo že bychom si předávali informace za 1000 Kč. Ovšem toto je diskuzní fórum, kde bychom si informace měli vyměňovat a podělit se s nimi i s ostatníma! Pokud to vidíte jinak, vložte si s vé nabídky práce do nějaké anonce!

Teď nemluvím jenom za sebe, ale již několik lidí co pravidelně navštěvují fóru kteří si toho také všimli.

Co se týče toho climatronicu...kdo ví, tak nestačí jen vyměnit nový panel climatronicu za starší. Climatronic bude psát chybu ve VAG-COMu, navíc nebude fungovat spínaní climatronicu, přes tlačítko AC (nebude svítit). Takže řešení je přendat PIN 16 (30A staly plus) na PIN 20 (15A - spinany plus). A potom udělat základní nastavení climatronicu zmáčknutím tlačítek AC +tlačítka proudění vzduchu na tělo. Zkoušel to kamarád, funguje mu to.

No a u staršíich ročníku MR 06 je jeden servomotor v klimatizaci navíc, takže nevím jak to funguje.

ophDEx4eQ4.JPG

JJ bohuzel jsme v cechach !!!

Jedina vec, jak tomu zamezit, je davat info verejne, potom ztrati cenu na trhu o(

Taky mi prijde sileny, kam svet smeruje. Prodavame se navzajem. No nic.

Takze pokud to bude ja vim ale nepovim, prestane mit smysl sem chodit a neco resit. Na honeni pera nekterych useru nejsem zvedavej....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...