Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Takže ti to taky funguje/nefunguje stejně jako mě?

Jinak je to bylo o stránku zpět ;)

EDIT: koukám, že o dvě...

aa, uz jsem to nasel. jojo, dela to same... ze ctyri pokusu trikrat. ten jeden , kdy se to nestalo, jsem mozna vymekl moc brzo a zacal se v tom zase hrabat. ale zkousel jsem to jen s tou regulaci hlasitosti. jestli tam ta obrazovka pro hlasitosti nabehne i pri jinych cinnostech - to nevim. ale .. asi na tom budu stejne jako ty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady zaznělo a mě se to zdá nepoužitelné.

Funguje mi to jenom když nastartuju, DVD hraje a dám tlač. hlas a potom tone. Rozjedu se a DVD hraje.

ALE jen do té doby než chci upravit hlasitost nebo cokoliv jiného. Potom tak skočí obrazovka TONE.

Mno ja o Navi nic nevim, ale mam pocit, ze je to jasne popsano. Vse funguje pokud nedrbnes o tlacitko ci LCD. Jeste proverim s MF volantem.

Editováno: , autor: KRYSIMLADE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj vsem,

Mam OII MR 2008 a v ni byla navigace podle info verze HW 04 SW 1024 model 1Z0(dal si nepamatuji)

Rekl jsem si ze dam upgrade FW a to sem asi nemel delat.

Sehnal jsem verzi 2664 kde bylo psano ze z modelu 1Z0 me verze udela z 1024 verze verzi 2664

Zalozil jsem CD a postupoval neohrozene vpred. Krasne se to zelenalo na 100procent. Vsechno vcetne gateway dojelo na 100procent.

Samo ! se vysunulo CD a navi se resla. Po resetu ovsem skoncila v cerny obrazovce na ktery psala neco ze hleda SWL (zrejme softwareloader ?)

Takto svitila asi 30 minut.

Pak sem to uz nevydrzel a dal reset.

Po resetu nichts. Tvrdosijne sviti SKODOVKA a na ni nahore cerveny pruh ze nemuze boot a dole taky at zandam SWL-CD

Toz sem to udelal

Postup byl stejnej ale tentokrate to samo skoncilo videl jsem jeste 77procent a pak uz sel jist o) (nevim kde pac cekat u auta sem nextel) a vysledek byl SWL ERROR Error-VuC-Library load failure.

Nu coz nic neslo a tak reset. Zajimave ze pak uz podruhe nesel dotykac takze mezi OK Cancel sem posouval sipkama o)

Vysledek je opet uvodni logo, nahore cervena dole cervena ale co hur ta sv... nejde ani OFF o(

Poradi mi nekdo ? Bud kde sehnet SW co to ,,zlomi,, a nebo kde v Praglu je nejaky sikula co to zlomi a je za ,,lidovku,,

Dekuji pekne pratele, je mi smutno. Pouceni neflashuj co te nepali a co beha...

Ahoj,

Jsi v pohode. Nic neodeslo. Pouze si pouzil ,,spatny,, postup. Na 99 procent sem schopen ji rozhybat zpet a posadit na 2664 upravenou pro MFSW. Hlavne se nepoustej do vetsich akci. Navi kdyztak vyndej, protoze ted uz tva kara ani nevi ze ji tam ma ! Tedy sviti jen jako zarizeni bez CAN funkci. Konecna verze v tvem pripade by mela byt H04 3T0 A verze.

Nejak se domluvime a bude to za 0 pokud mi tu karu privezes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

Jsi v pohode. Nic neodeslo. Pouze si pouzil ,,spatny,, postup. Na 99 procent sem schopen ji rozhybat zpet a posadit na 2664 upravenou pro MFSW. Hlavne se nepoustej do vetsich akci. Navi kdyztak vyndej, protoze ted uz tva kara ani nevi ze ji tam ma ! Tedy sviti jen jako zarizeni bez CAN funkci. Konecna verze v tvem pripade by mela byt H04 3T0 A verze.

Nejak se domluvime a bude to za 0 pokud mi tu karu privezes.

Vyreseno... Pouzivejte spravne release a spravne postupy. Napoprve oziveno a jede jak ma vcetne tlacitek. Opravdu nebyla videt na CANu.

Zdravim timto 696969 uz se v tom nerejpej o)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, zda jde na Columbuse sehnat nějaký kryt nebo rámeček, kterým by se navi dala "zamaskovat" a zda nemáte někdo tohle ve svém voze, případně i fotky nebo odkazy. Je to možná hloupost, protože když zlodějíček uvidí v autě zakrytou navi, tak nejspíš každý svéprávný pochopí, že pod ní navi je, ale aby to aspoň nebylo tak na očích. Nebo zda máte nějaké vychytávky v OII vy? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, zda jde na Columbuse sehnat nějaký kryt nebo rámeček, kterým by se navi dala "zamaskovat" a zda nemáte někdo tohle ve svém voze, případně i fotky nebo odkazy. Je to možná hloupost, protože když zlodějíček uvidí v autě zakrytou navi, tak nejspíš každý svéprávný pochopí, že pod ní navi je, ale aby to aspoň nebylo tak na očích. Nebo zda máte nějaké vychytávky v OII vy? Díky

Pojisteni vozu s 1.000 spoluucasti je myslim v pohode... Pokud mas Navi legalne porizenou, neni problem.

Pokud ne, tak at ti ji co nejdrive seknou at vis jak se citi majitel, ktery diky cernemu trhu kde je poptavka o navi prisel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojisteni vozu s 1.000 spoluucasti je myslim v pohode... Pokud mas Navi legalne porizenou, neni problem.

Pokud ne, tak at ti ji co nejdrive seknou at vis jak se citi majitel, ktery diky cernemu trhu kde je poptavka o navi prisel.

Tak já koupil nový vůz ve kterém tato navi byla a majitel ji kupoval do vozu místo nexuse. Vzhledem k tomu, že mi minulý maitel k navi nedal manuál, nemá někdo odkaz na manuál ke columbusu? nemůžu jej nikde najít. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zajímalo by mě, zda jde na Columbuse sehnat nějaký kryt nebo rámeček, kterým by se navi dala "zamaskovat" a zda nemáte někdo tohle ve svém voze, případně i fotky nebo odkazy. Je to možná hloupost, protože když zlodějíček uvidí v autě zakrytou navi, tak nejspíš každý svéprávný pochopí, že pod ní navi je, ale aby to aspoň nebylo tak na očích. Nebo zda máte nějaké vychytávky v OII vy? Díky

asi tak pet, sest stranek zpatky tu je odkaz i vcetne nejaky fotky.

ja na to schovavani rezignoval. pokud to necim priplacnu, tak to bude spis provokovat. takze to nechavam konovi. v unoru az budu uzavirat novou pojistku, tak to zkusim pripojistit do havarijky, a kdyz to nepujde, tak holt pri kradezi pojistovne nahlasim kradez streamu s mp3, ktery tam byl puvodne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim. Chcem sa opytat ci niekomu funguje hlasove zadavanie cielu na uzemi Slovenska? Ja som totiz nahodil novy firmware s hlasovym ovladanim a dokupil a domontoval mikrofon - navi aj hlasove ovladanie funguje bezproblemov. Jediny problem je ze pri zadavani cielu na uzemi Slovenska (teda ked je země nastavena na Slovenska republika) mi navi povie ze zadavanie hlasom nie je podporovane a musim adresu zadat na display rucne. Cudne ale je ze pri zadavani Ceskych alebo Rakuskych adries to ide bez problemov. Preto by som sa chcel spytat ci ma niekto podobny problem a ci niekto nahodou nevie ci sa to da dako odstranit (zmenou suborov na DVD alebo take cosi). Za skoru odpoved vopred dakujem. (BTW, mam VW cize RNS510 ale soft pokial viem je rovnaky, mapy V5 ale skusal som aj na V3 a problem rovnaky).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MR2006/2006

- asi tak všechno..... :palec2:

Takže 2006 nejaky měsíc není přelom?Octavia 2 2005/Verze 1 , 2006/Verze 2 , 2007/Verze 3 , 2008 / Facelift(octavia 3)??

Nebo bylo 2005 vyšla a pak změna se dělala až 2006 a jiný rok už se neliší do 2008??A potom hlavní změna 2009/Octavia 3?

Editováno: , autor: jtfcobra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno MR 2008 a BT nefacha, couvacky nefachaj... o))

Takze jak rika Ferdasek, proste totalni prestavba jednotek. U MR 2008 by to byla PARKOVACI a BT a mozna GW a podvolantovka pokud jdes z normalniho na MF volant.

Bud si kup nove auto a nebo stare ale shanej a vymenuj kvuli C kterej ti asi stejne seknou a nekdo jinej si ho tu zase koupi o)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno MR 2008 a BT nefacha, couvacky nefachaj... o))

Takze jak rika Ferdasek, proste totalni prestavba jednotek. U MR 2008 by to byla PARKOVACI a BT a mozna GW a podvolantovka pokud jdes z normalniho na MF volant.

Bud si kup nove auto a nebo stare ale shanej a vymenuj kvuli C kterej ti asi stejne seknou a nekdo jinej si ho tu zase koupi o)))

Takle chci koupit 2006 je mozné rozchodit BT , Covaky v Columbusovy po vyměne Gateway a dalších jednotek?A plánuji tam dát multifunkční volant z O2 (Facelift O3)?

Pujde to?

Děkuji za odpovědi nerad bych koupil něco aby s tím nešlo rozchodit tyto věci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...