Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Kuci tak to nefunguje ... ni pri radiu, ani pri media ... muzu mackat jak vztekly a nejde ... jeste me napada, nemusim mit zaply BAP protokol? Ted ho nemam, Climatronic normalne jede ... JInak firmware Columba 2830 ( je to 680A ), uprava na funkcni maxidot ... vse jinak ok ... Diky moc za info ...

DD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, uz asi rok mam Columbus v OII r10/2005. Pracoval bez problemu. Nedavno jsem si updatoval firmware v Columbusovi a od te doby mi vybiji baterku. Ted nevim jaky firmware jsem mel pred tim, chtel jsem jen podporu sdhc. Nevim ted, jak z toho ven. Pujde nahrat do columbuse zase starsi software? a bude vse v poradku - pokud sezenu ten spravny? Staci to jen sparovat pres diagnostiku, nebo musim vymenit i gateway - nekde jsem to tady cetl za novejsi. Mohl by me nekdo poradit, co vsechno bude nasledovat - abych vedel jestli se mi vubec upgrade vyplati. Cena ND + Prace. Je zajimave ze vsechno slapalo a po udpatu se vybiji - pred updatem ok. Dekuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od května je v nabídce Amundsen+, což by měl být typ 315, oproti dřívější 310. Horkou novinkou je tzv. DAB - Digital Audio Broadcasting, nebo-li digitální rádio. Má již někdo zkušenost?

Jaký je rozdíl mezi typem 310 a nově 315? Měla 310 taky DAB? Návod jsem již nikde nesehnal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cosby to mi tedy řekni jak se na ten konektor bez vyndání dostaneš?

vynadat navi není problém, nandat je to horší, co jsem tam natahal kabely pro BT HF

Existuje způsob, při kterém se nemusí k navi nic připojovat.

Kdyby měl někdo zájem, tak umím odblok bez vyndání navigace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od května je v nabídce Amundsen+, což by měl být typ 315, oproti dřívější 310. Horkou novinkou je tzv. DAB - Digital Audio Broadcasting, nebo-li digitální rádio. Má již někdo zkušenost?

Jaký je rozdíl mezi typem 310 a nově 315? Měla 310 taky DAB? Návod jsem již nikde nesehnal.

Ahojda,

kdyz jsem vybiral navi, tak jsem tu 315 bral v potaz, neco jsem hledal ...V pripade chybky me kolegove opravi ...

1. DAB RNS310 ( Amundsen ) nema

2. DAB je sice kvalitni prijem, nicmene v CR alespon pro mne zbytecny ... Radsi nez budu poslouchat jedinou stanici z toho Muxu1, tak to si budu radsi zpivat ( a to to dooost neumim )

3. RNS315 by mel byt rychlesi ( odezvy LCD, asi lepsi CPU )

4. Mimo Mp3 by mel jeste umet WMA, AAC, Ogg Vorbis

5. Vyrobce je Technisat ( RNS310 Blaupunkt ), mapy NavTeq

6. Ma navic 4GB Flash pro datove podklady ...

no a ted to nejhorsi :

7. Mapy se budou updatovat pres SD, nekde nekdo psal ze mozna i CD jako RNS310

8. Jde o to jestli ta SD pujde zkopirovat - treba u Fordu se to jeste nikomu za par let nepovedlo ...

9. Zatim nejsou nove mapy, v navi je preloaded Europe Q4/2008

= sice je levnejsi, ale rozhodl jsem se pro jinou ...

DD

PS : Nepocitam co to bude zase za harakiri rozchodit to trebas preface maxikem, parkovaky ... atd ...

Editováno: , autor: danikd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...