Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Petrusak, nepsal si mi uz o tom? Mne to dela taky, sice mam Columbus ze SII, ale myslim ze je to takhle: Kdyz odemknes auto a hned sednes a zapnes zapalovani tak vidis jak se navigace aktivuje, tudiz vidis Welcome on Board Skoda Navigation blabla....ale kdyz odemknes a chvili pockas treba 20s a pak zapnes zapalovani tak navigace uz bude pripravena...(uz se aktivovala pri odemceni. Aspon takove jsou moje poznatky. Zkus to tak vyzkouset, ale nesmis hned po sobe, protoze to navi jeste nebude spat. Napis SZ a ja ti poslu ten firmware pro 1Z0. Staci vypalit a vlozit CD, navi si to zkupiruje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Petrusak, nepsal si mi uz o tom? Mne to dela taky, sice mam Columbus ze SII, ale myslim ze je to takhle: Kdyz odemknes auto a hned sednes a zapnes zapalovani tak vidis jak se navigace aktivuje, tudiz vidis Welcome on Board Skoda Navigation blabla....ale kdyz odemknes a chvili pockas treba 20s a pak zapnes zapalovani tak navigace uz bude pripravena...(uz se aktivovala pri odemceni. Aspon takove jsou moje poznatky. Zkus to tak vyzkouset, ale nesmis hned po sobe, protoze to navi jeste nebude spat. Napis SZ a ja ti poslu ten firmware pro 1Z0. Staci vypalit a vlozit CD, navi si to zkupiruje..

Ještě jsem to tu nikomu nepsal a tomu mému Columbusu je to celkem jedno,jestli je to hned,nebo až za minutu po otočením klíčku.Děkuji,vyskouším.Jinak díkes za odkaz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím vás.Potřeboval bych poradit zda někdo nevíte jak na to.Namontoval jsem RSN 510 (columbus)do octavie II a vše šlape bez problému jen při puštění cd changeru jde zvuk jak kdyby byly cd špinavá ale samozřejmě jsou ok.Není potřebovat něco nakódovat ?Jo a ještě mi na volantu nejde přepínání skladeb ale zesilování jde i telefon.Maxidot zobrazuje taky v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teď jsem ještě koukal na to že mám starý sw v navi mam 1004.Nemohlo by to být i tím?Nemáte někdo odkaz na flash 1024? našel jsem tu jen na 1020.A myslíte že to zmáknu doma když ten sw hodím na cd a vložim do navi?Kámoš ze škodovky mě straší že to jde jen \vasilem ale co jsem tady vyčetl tak určitě ne že?:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi sa to niekde píše v tejto téme, ale vie mi niekto jednoducho odpovedať .

Columbus od výroby v OII bude fungovať s parkovacím senzorom automaticky?

DVD filmy ide prehrávať keď auto stojí už sériovo, alebo mu treba pomôcť aby spolupracoval?

1. Pokud budes mit predface tak se parkovaky zobrazovat nebudou!

2. Ano, prehrava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj vsichni. tak navigace je zapojena, vse OK. jediny problem je ten, ze telefon je extremne potichu. s audience to byla parada, tady mam obe nastaveni hlasitosti na max a stejne mi prijde, jako by to snad do tech repraku ani neslo...

mam original handsfree od Skoda, spojene s telefonem pres bluetooth, hlasove ovladani, aj. je to bez drzaku.

netusite nekdo, cim to muze byt?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poděkovat za radu se zapojením changeru.Opravde je to tak přehodit kostru z aux a cd a není slyšet altík v repro.Ovšem u mě to škvrčení (jak gramofon:-) ) dělalo to že na cd changeru nebyla vůbec kostra takže doděláno přehozeno a paráda maká.takže moc díky za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som objednal Columbus do OII Facelift. V predajni majú dosť málo info o celom Facelifte. Chem sa opýtať:

1. Pôjde sériovo DVD film?

2. Bude zobrazovať park. senzory?

3. Prehráva to aj Divx?

4. Škoda píše, že mapa na DVD bude v cene, ale aká? Východná alebo západná Europa?

5. Objednal som aj MDI. Malo by to byť pripojenie USB aj iPod. Bude to vedieť cez tento vstup prehrať aj video formáty?

6. U OII sa vôbec neponúka možnosť TV tuner ku Columbusu, čo treba urobiť, aby TV tuner fungoval?

Dík za odpovede Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, gratulace! ;)

1. Ano (ale pouze pri stani), jinak budes muset koupit odblok obrazu za jizdy.

2. Asi ano (ale myslim ze to zatim nikdo nevi na 100%)

3. Ne, jen DVD (AUDIO_TS;VIDEO_TS)

4. Nevim, rekl bych ze East. Ale jsou tu obe.

5. Ne, jen audio. USB a pripojeni pro IPOD.

6. Koupit samotny hybridni TV tuner, bud jako nahradni dil za 30-35tis Kc v servise + kabelaz. Nebo sehnat nekde jinde...Cena je ale dost vysoka.

Editováno: , autor: Doli
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...