Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

....Spis se mi stava ze se navi jako na chvili vypne a hned zapne... :(

To nám dělá taky a jsme z toho zoufalí.. :feve: Už je i přehranej soft v rns510...subjektivně se výpadky jako kdyby zmenšili..ale stejně to myslím tak 1x denně prostě zhasne a hned se rožne... tak nevím... :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže na Moravě umíme,aby Columbus šel komplet ve starší OII.jde jak maxidot tak MF volatt-korektně.Je zapotřebí 2 věci.

HW-výměna gateway a SW-to si necháme zatím pro sebe,nezlobte se.SW úprava stojí cca 1500,-kč

Co myslíš starší OII?

Já měl za to, že když se použije navi 1Z0 + nová gateway (třeba P) a nakóduje se to, tak jde MF volant i maxidot dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano,zobrazuje,ale nejde listovat,ale to víš.když zadáš navigování,na maxidotu ti naskočí navi a nejde z toho ven.To už jsme obešli a funguje korektně

Dělají to všechny navigace? nebo třeba jenom 3T0? A v jakých autech?

Konkrétně. Je tento problém s navi 1Z0 se softem 1024 v OII s gateway P?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauec pánové...měl bych na vas prosbu. Liší se nějak BT moduly pro RNS 510 Škoda a RNS 510 VW (hranata Touareg)?? Bláhově jsem si myslel, že se tyto navigace liši jen designem....

No pořídil jsem tento modul a dotyčný mi říkál, že musí jet na libovolné RNS 510...

Jenže po dvou dnech co bylo auto v servise, koumáci z VW řekli, že je to modul pro Škodovku a prostě, že to nepujde... :aggressive:

post-116-1229075274_thumb.jpg

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauec pánové...měl bych na vas prosbu. Liší se nějak BT moduly pro RNS 510 Škoda a RNS 510 VW (hranata Touareg)?? Bláhově jsem si myslel, že se tyto navigace liši jen designem....

No pořídil jsem tento modul a dotyčný mi říkál, že musí jet na libovolné RNS 510...

Jenže po dvou dnech co bylo auto v servise, koumáci z VW řekli, že je to modul pro Škodovku a prostě, že to nepujde... :aggressive:

post-116-1229075274_thumb.jpg jede uplne bez problemu neni problemsem schopen namontovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...