Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

takze nakoniec nic nebolo posunute len columbus nemal signal z anteny. On sa nejako pohyboval ale to predpokladam ze len cital signal z ABS.

Jedniny problem mam s tym, ze ked vojdem v maxidote do menu Navigacia alebo audio tak uz odtial nevyjdem. Niekto tu s tym mal problem, tak idem hladat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Este by som prosil o radu..

Dnes som si vsimol, ze pri vyssej hlasitosti pri prehravani z SD karty alebo HDD (mozno aj pri radiu) mi z reprakov ide strasne skresleny zvuk a co je horsie reproduktory zo strany na stranu vypadavaju.

Mali ste s tym niekto skusenost? Nekvalitnou MP3 by to nemalo byt, skusal som to na viacerych. Snad to bude len starym FW, lebo inak som velmi nestastny :(

FW 1104, H11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mi to nikdy nedelalo,mozna nejaky studeny spoj,dela to pri jizde nebo i v klidu kdyz to zesilis?Podobne mi blbnul cd menic,procistil a propajel jsem kontakty a je to v pohode,s sd mam jiny problem,Kingston SDHC 32Gb najede,normalne funguje a po dalsim probuzeni radia uz ji columb nevidi...divne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojte, chcem sa spytat ake mapy a s akym FW mozem pouzit na O2 MR08, vypis z info:1Z0 035 680 A, FW 1024 HW 04 ,sucasne mapy 6160 - to je hlavny dovod mojho updatu, VCDS mam pre pripadne kodovanie radia,dakujem, pripadne keby bol niekto ochotny v okoli Bratislavy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem za odpoved, este mam par otazok:

1.este doplnim, ze mam HW Radio 0003, HW Vehicle 0xC001, moze ist urcite tento FW 4120

2.treba dat FW 3xx4 ,aby rozdelil HDD a az potom ten 4120 a ak ano tak potom aky 3-ovy FW si mam zohnat

3. mam O2 pred FL treba ten FW 4120 este upravit alebo uz ho mozem pouzit, nemam MF volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..chjo, poté, co jsem si na různých fórech přečetl další různé zkušenosti s krádežemi Columba, zase se na koupi nakonec vykašlu.. :(

Považuji totiž za extrém, aby lidi už s chladnou hlavou psali, že jim za poslední rok ukradli navigaci už potřetí, poté, co na hodinu zajeli na různá parkoviště.. Trošku mě uklidňoval fakt, že jsem z města, kde se tolik nekrade, když jsem si však přečetl zkušenost s opakovanou krádeží v malé vesnici, asi to vážně za to nestojí.. :kol-32:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím všechny zapálené lidi do škodovky, mám ve své octavii II 2006 columbuse, chcěl bych ho s aktualizovat firmware, mám 1Z0 035 680 A soft. 1004 hard. H04, dočetl jsem se na netu, že tento model jde z aktualizovat jen na verzi 1024 větší tam nejde, je to možné ??? děkuji moccc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, pořídil jsem si do své octavia II 2006 columbuse. Zapojil jsem ho s patřičnou redukcí na FM a dodělal anténu na navi. Vše hezky maká jen když zařadím spátečku se na columbusu nezobrazuje vzdálenost, jen jde akustický tón. Usoudil jsem tedy, se bude muset asi přehrád SW zjistíl jsem tedy že moje rádio je 1ZO 035680A SW 1004. Chěl jsem tedy přehrád rovnou na SW4020 který je tak chválený samozdřejmě před face. CD mi to nevezme a vrátí zpět. Pak taky nevím jak je to s tou gateway já mám v autě 1K0 907530Q H16 0202. Jestli je potřeba ji měnit nebo ji tam mohu nechat. Díky moc všem kteří chápou, to že hned nejedu k někomu kdo mi to audělá, ale baví mi to když si to mohu dělat sám díky Leoš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,mám laický dotaz...zkoušel jsem nainstalovat do mého Columba mapy V9 a ačkoli instalace probíhá,zastaví se někde na 95 procentech,tváří se to pořád stejně a intalace se ani po další půlhodině nedokončí.na štíku navigace mám napsáno HW:H52 a SW2844...

Může to být problém starého firmvéru?Zjistím nějak laicky jaký mám instalovaný FW ať si vše mohu nechat upgradovat?

Děkuji za odpověď..

Editováno: , autor: embéčko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čaute. Potrebujem poradiť. Išiel som si aktualizovať mapy do navigácie. DVD pekne načítalo, dal som si ich uložiť na HDD. Staré mapy mi odstránilo, ale nové sa mi nestihli nakopírovať, lebo som potreboval odísť a tak som vypol motor a zamkol auto. Teraz mi stále píše, že mám vložiť navigačné DVD. Ale DVD nechce načítať. Dokonca ani originál mapy na orignálnom DVD. Iné CD mi načítalo až po pár opakovaniach. Navigačné DVD som skúšal vložiť 100x a bez výsledku. Neviete čo by tomu pomohlo ? Ďakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...