Přejít na obsah

Kola


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Takhle jsem dopladl , pri ceste do prace, R17 Dezent F vs. velka dira... stalo se me to rano, obesel sem auto, ale byla tma, takze to nebylo videt, jel sem s tim 220km do Plzne i 200km/h po dalnici, trosku se klepal volant, ale mel sem za to, ze se asi rozhodila geometrie, nebo odlitlo zavazi na alu, ze je alu ko jsem si vsiml az v Plzni u tesca...

...navic jsem jeste pred tydnem nemel, R16 rezervu, balhovne jsem si myslel, ze dam alespon R15 na zadek, sice jsou tam mensi placky, ale velke brzdice, takze ani na zadek se nevesla R15 rezerva...

R18 bych nechtel, na nasich silnicich, tma kde jezdim, jsou podle me R17 a RS podvozek akorat, tvrdsi auto bych nechtel, krom vizualni stranky by me R18 nic nedali, pneu se davaji ve stejne sirce 225, ale ty sou zase cenove jidnde, a to si radsi koupim poradny-novy R17pneu nez setrit a koupit levne-pouzite R18.....

RE: Byla to dira, ze by se tam vesla tvoje hlava, bouhuzel sem se ji vyhnu jen z casti asi v 80km/h a co me rikal v Plzni v pneuservisu tak je to prej normal, Dezent je takova stredni trida, jsou lepsi jak italsky, ale taky nic extra, ale na druhou stranu jeho braha mel prej kovane BBS a alu sice vydrzelo ale ohlo mu to cele rameno, to radsi at se zkurvi alu, to je porad lacinejsi, a nekde se ta rana musi odrazit...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem dopladl , pri ceste do prace, R17 Dezent F vs. velka dira... stalo se me to rano, obesel sem auto, ale byla tma, takze to nebylo videt, jel sem s tim 220km do Plzne i 200km/h po dalnici, trosku se klepal volant, ale mel sem za to, ze se asi rozhodila geometrie, nebo odlitlo zavazi na alu, ze je alu ko jsem si vsiml az v Plzni u tesca...

...navic jsem jeste pred tydnem nemel, R16 rezervu, balhovne jsem si myslel, ze dam alespon R15 na zadek, sice jsou tam mensi placky, ale velke brzdice, takze ani na zadek se nevesla R15 rezerva...

R18 bych nechtel, na nasich silnicich, tma kde jezdim, jsou podle me R17 a RS podvozek akorat, tvrdsi auto bych nechtel, krom vizualni stranky by me R18 nic nedali, pneu se davaji ve stejne sirce 225, ale ty sou zase cenove jidnde, a to si radsi koupim poradny-novy R17pneu nez setrit a koupit levne-pouzite R18.....

Ty kráááá - lovno, bud to musela byt slupka jako blazen, nebo Dezenty stoji za velky HO s malym o. Ale spise asi to 1. ;)

RE: Alu me nastesti poslali uz za dva dny z Praglu, jezdit se na tom dalo, kdyz to vydrzelo cestu 200km a nasetesti se nezkurvila pneumatika....a u silnicaru se niceho nedovolas, dira tam byla nova, asi vymleta zaplata, nikde zadne oznaceni, klasika....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem dopladl , pri ceste do prace, R17 Dezent F vs. velka dira... stalo se me to rano, obesel sem auto, ale byla tma, takze to nebylo videt, jel sem s tim 220km do Plzne i 200km/h po dalnici, trosku se klepal volant, ale mel sem za to, ze se asi rozhodila geometrie, nebo odlitlo zavazi na alu, ze je alu ko jsem si vsiml az v Plzni u tesca...

...navic jsem jeste pred tydnem nemel, R16 rezervu, balhovne jsem si myslel, ze dam alespon R15 na zadek, sice jsou tam mensi placky, ale velke brzdice, takze ani na zadek se nevesla R15 rezerva...

R18 bych nechtel, na nasich silnicich, tma kde jezdim, jsou podle me R17 a RS podvozek akorat, tvrdsi auto bych nechtel, krom vizualni stranky by me R18 nic nedali, pneu se davaji ve stejne sirce 225, ale ty sou zase cenove jidnde, a to si radsi koupim poradny-novy R17pneu nez setrit a koupit levne-pouzite R18.....

Ty kráááá - lovno, bud to musela byt slupka jako blazen, nebo Dezenty stoji za velky HO s malym o. Ale spise asi to 1. ;)

RE: Alu me nastesti poslali uz za dva dny z Praglu, jezdit se na tom dalo, kdyz to vydrzelo cestu 200km a nasetesti se nezkurvila pneumatika....a u silnicaru se niceho nedovolas, dira tam byla nova, asi vymleta zaplata, nikde zadne oznaceni, klasika....

V Praze to jde, pokud to prokazes, TSK na to ma pojisteni, ale neni to jednoduchy :kuk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty wole, to se muselo pěkně svézt po té gumě přímo na hranu toho elektronu. Nicméně štěstí v neštěstí, že se ti nic nestalo.

A to mně dnes volali, že moje nové kolesa budou v úterý u mne doma. Teď člověk váhá, zda li to má vůbec smysl pořizovat, i když ty staré jsem nechal porovnat, ale taky jsou už pěkně odřený, no jo no, 4 roky jsou 4 roky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je marasz. Můžeš být rád, že si s tím dojel vpořádku :feve: . Kdyby ti to pak povolilo za jízdy (píšeš, že i 200 km/h) , tak jsi to nemusel rozchodit.

Jinak v jakém rozmezí se pohybovat, aby kolo moc nelezlo? Standardně je teda ET 38 a říkáte tak mezi 35-38?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle jsem dopladl , pri ceste do prace, R17 Dezent F vs. velka dira... stalo se me to rano, obesel sem auto, ale byla tma, takze to nebylo videt, jel sem s tim 220km do Plzne i 200km/h po dalnici, trosku se klepal volant, ale mel sem za to, ze se asi rozhodila geometrie, nebo odlitlo zavazi na alu, ze je alu ko jsem si vsiml az v Plzni u tesca...

...navic jsem jeste pred tydnem nemel, R16 rezervu, balhovne jsem si myslel, ze dam alespon R15 na zadek, sice jsou tam mensi placky, ale velke brzdice, takze ani na zadek se nevesla R15 rezerva...

R18 bych nechtel, na nasich silnicich, tma kde jezdim, jsou podle me R17 a RS podvozek akorat, tvrdsi auto bych nechtel, krom vizualni stranky by me R18 nic nedali, pneu se davaji ve stejne sirce 225, ale ty sou zase cenove jidnde, a to si radsi koupim poradny-novy R17pneu nez setrit a koupit levne-pouzite R18.....

Tak to je mazec, Dezenty si nikdy nekoupím, to je snad z tvarohu, nebo co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak skoda zes nedal 18ky ... nebyl bych jedinej magor :)

----------------------------------------------------------------------

Neboj Vitto,nejsi jedniej magor... Taky kroutim prahu na 18",ale na rozdil od Tebe mam 215/40... :p

PS:to je zlo to novy forum,nez si clovek zvykne..Se mi ta citace nevydarila.. :(

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak skoda zes nedal 18ky ... nebyl bych jedinej magor :)

----------------------------------------------------------------------

Neboj Vitto,nejsi jedniej magor... Taky kroutim prahu na 18",ale na rozdil od Tebe mam 215/40... :p

PS:to je zlo to novy forum,nez si clovek zvykne..Se mi ta citace nevydarila.. :(

ty si totiz blazen lol

ja ted budu mit konecne 225/40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak skoda zes nedal 18ky ... nebyl bych jedinej magor :)

----------------------------------------------------------------------

Neboj Vitto,nejsi jedniej magor... Taky kroutim prahu na 18",ale na rozdil od Tebe mam 215/40... :p

PS:to je zlo to novy forum,nez si clovek zvykne..Se mi ta citace nevydarila.. :(

ty si totiz blazen lol

ja ted budu mit konecne 225/40

Ja?Neeeeeee..... :p:D:D

Jo,tak to uz si ti to asi ani neskrtne,co? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je marasz. Můžeš být rád, že si s tím dojel vpořádku :feve: . Kdyby ti to pak povolilo za jízdy (píšeš, že i 200 km/h) , tak jsi to nemusel rozchodit.

Jinak v jakém rozmezí se pohybovat, aby kolo moc nelezlo? Standardně je teda ET 38 a říkáte tak mezi 35-38?

Tak já si pokecám sám :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je marasz. Můžeš být rád, že si s tím dojel vpořádku :feve: . Kdyby ti to pak povolilo za jízdy (píšeš, že i 200 km/h) , tak jsi to nemusel rozchodit.

Jinak v jakém rozmezí se pohybovat, aby kolo moc nelezlo? Standardně je teda ET 38 a říkáte tak mezi 35-38?

Tak já si pokecám sám :clap:

Tak ja Ti teda odpovim.. :) Jo jo idealni je tak tech 35-38.Zalezi take na sirce rafku..U nejakyho 8" je optimum 35, u nejakyho 7" by to mohlo byt i o kousek min,tak 32 mozna i 30 myslim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...