Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
capo

"Rozsynchronizace" druhého DO

Doporučené příspěvky

No dlouho jsem přemýšlel jak to téma pojmenovat, aby to tak nějak odpovídalo. B)

Jedná se o dálkové ovládání

Problém je následující :

Mám dva klíče s DO k origo centrálu, tedy komfortce. Oba dva přizpůsobím, vyzkouším, oba dva fungují. Ten druhý, záložní, uložím na bezpečné místo. Centrál, a vůbec všechno, ovládám jen tím prvním. Ze zámků využívám jen spínačku.

Po nějaké době chci ověřit, zda funguje i ten záložní, a on ne. Celý proces tedy opakuji, ale po nějaké době opět stejný závěr.

Dle manuálu ke komfortu se plovoucí kód DO "rozsynchronizuje" po 200 stisknutích mimo dosah vozidla. To se ale předpokládám týká jen jednoho klíče, myslel jsem, že komfortka si držuje nezávislou pamět plovoucích kódů pro každý klíč, ale asi to tak nebude? Proč mi tedy ten druhý samovolně "nepoužíváním" přestane fungovat?

Nevíte někdo jak to je? Nerad bych se dostal do situace, kdy mi hlavní DO přestane fungovat, a druhé náhodou také nepůjde.....

Dík :unsure:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

nějak mi začal blbnout klíč DO,vlezl jsem do skříně, kde 2 roky ležel druhý a ten běží perfekt

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prostě jsi přišel k auto s tím druhým klíčem, zmáčknul dálku, a auto se otevřelo?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

jo je to tak, známému se nechtěla měnit baterka, tak vzal po x letech náhradní klíč a vpoho fungoval

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

V tom případě je to logicky správně, ale prakticky je to u mého kusu špatně :(

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Mam podobny problem jako capo, oct I 99.

Pres VAG jsem sice schopen druhym nastartovat ale :-) dalka nefunguje a alarm ječí....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se