Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
Sinius

jak se to může stát???

Doporučené příspěvky

ahojda lidi, mám dotaz, dneska sem si přivezl auto ze servisu a bylo mi řečeno, že jsem měl podélně praklou nápravu, zajímalo by mě čím to a jak se to vůbec může stát, protože nejezdím žádný terény 99% dálnice a město.....................????

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

já nevim, ale to bych řekl že by se to za 5 let už nějak projevilo??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    já nevim, ale to bych řekl že by se to za 5 let už nějak projevilo??

Nejsem na to odborník, ale dokážu si představit, že tam něco bylo a teď náprava dostala nějaký impuls a projevilo se to...a navíc podle toho co píšeš to zjistili až v servisu, takže jsi to třeba ani nemusel vědět... Oni Ti k tomu nic neřekli?

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

cejtil sem takový lupání při otáčení volantem, tak mi rekli ze to bude zarezly lozisko na tlumicich,,,,,,,,,,,,,,,,,,ale kdyz sem to tam odvezl tak mi rekli ze je v hajzlu stabilizator a kdyz to teda vsechno sundali tak zjistili ze je i ta naprava v cudu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To bych chtěl vidět.Jen,jestli si nechce servis zvýšit rozpočet

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Taky se přikláním k tomu, že si servis vymyslel zase p*covinu, dokážeš si představit "prasklou nápravu" ? :D:D:D

A na mladým autě? Vždyť to nemají, ani staré šit pixly z 80.let dotažených ze západu :D

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

bude tam stabilizator v cudu a servis sa chce obohatit tak ti povie ze tam je naprava vcudu. no ani ja si neviem predstavit prasknutu napravu. chod do servisu a nechaj si ukazat to prasknutie.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To už by bylo trochu silný kafe, ne? :ph34r:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

už jenom podle toho jak náprava vypadá se mi nezdá aby praskla, ohnout ji, budiž, ale prasknout? hmmm, takže ti ji tedy vyměnili? pak bych chtěl tu svou původní vrátit, osobně jsem si vždycky nechal vrátit vymontované díly

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Prasklá náprava snad ani není možná,teda jestli nejezdíš rally :smich:

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Náhodou, u starých oktávek, Š1000 MB, a stovek byla prasklá nápravnice zcela normálním jevem ;) (akorát je na to přijde vždycky, až když se sundá barva)

Ale prasklá "nápravnice" u McPhersonů ???

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Vážení .............stabiliozator byl v hajzlu to jo a tu starou nápravu sem si odvezl domů a opravdu je podelně praskla, len by me zajimalo jak je to možné........no nic.......zaplatil jsem to, problemy tu uz nedela a varuju to auto jestli se na něm ještě něco posere.............jen za únor sem tam nechal 20tis a jsem nasranej..............takže začínám pomalinku koukat po výměně vozu

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

vyfotit to nemůžu, už sem se toho zbavil, prostě to je asi záhada................mrdám na to, prostě to asi někdo zkurvi a ja si to vyžral......na druhou stranu ted mám funglovku nápravu a zase to pár let vydrží.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Jedna naše služební Octávka měla zlomenou nápravnici. Řekl bych vada materiálu - unavový lom - statický lom a křup!

Vedoucí v tom zrovna jel. Mrda jako kdyby přejel železo, ale nic nepřejel. Dokonce se šel podívat na tu cestu, co tam mohlo být nebo co ztratil. Od té doby žrala jednu přední gumu.

Sinius: No ale vyfotit jsi to mohl, když už Tě s ní pustili ven ze servisu.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Jedna naše služební Octávka měla zlomenou nápravnici. Řekl bych vada materiálu - unavový lom - statický lom a křup!

Vedoucí v tom zrovna jel. Mrda jako kdyby přejel železo, ale nic nepřejel. Dokonce se šel podívat na tu cestu, co tam mohlo být nebo co ztratil. Od té doby žrala jednu přední gumu.

Sinius: No ale vyfotit jsi to mohl, když už Tě s ní pustili ven ze servisu.

pustili, řekl sem že díly chci, ale prostě co s tím kusem v bytě 1+1 tak sem to dal kamaradovy do dilny, ze on si s tím nějak vyhraje, ale to je druhá věc

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se