Přejít na obsah

Jaké pneu má ORSII z výroby :)


Andílek

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
fakt? tak me moc přilnavý nepřišly, ve srovnání se sport maxx podle me dost propadly, aspon u mě

nevim, ale mě to připadá opačně. Ale ja pravda, že s těma Maxxama zatím jezdím jen v těhle nízkých teplotách, tak jsou možná ještě tuhý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako by sa dala ziskat oficialna sprava o tom, ze na akych pneumatikach doslo moje auto z vyroby do predajne? Kupil som auto v decembri a hned som menil kolesa na zimne. Letne som nechal tam v servise aj s 17" Pegasusmi. Pred dvoma tyzdnami tam idem aby mi tam dali letne, a oni vtedy prisli na to, ze moje kolesa uz omylom namontovali niekomu inemu. Pozeral som ako v kine :huh: Dobre, hovorim stalo co sa stalo, nech tu chybu napravia a daju mi nove Dunlopy. Vtedy zas zacali tvrdit, ze podla nich to nemohli byt Dunlopy, lebo vsetky auta prichadzaju bud na Brigestonoch alebo na Continentaloch :unsure: Pisal som do Skodovky a dostal som odpoved, ze oni mi info o tom nemozu dat, lebo vraj sa to montuje podla logistiky v zavode...co mame to dame..

Uz ma zacinaju stvat vtom servise :fakac:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mám tie Continentalky SportContact 2 a tie asi fakt vydržia viacej ako tie Dunlopky. Conti sú všeobecne tvrdšie. A tie moje nie sú výnimkou, na jeseň, keď sa ochladí, ma doslova donútia prezuť na zimné.

Ale uvedené Dunlopky SP Sport 01 mám tiež na firemáku (ale rozmer 235/50 R18), tak časom uvidíme, ktoré vydržia viacej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
já bych to viděl spíš, že ses ohnul k přítulce při čekání na auto.. :t ale k věci..

sem netušil, že se na gumě dá poznat datum výroby.. :huh:

Neblbni, bylo to před její prácí, nechci jí dělat problémy, a navíc je poblíž domov mládeže, takže jsem jí (mládež) nechtěl kazit :p

Dá se to poznat, koukni na plášť a najdeš tam oválek a v něm bude čtyřciferné číslo, první dvě cifry jsou týden v roce a druhé dvě rok, takže třeba 0107 je první týden roku 2007, atd.

Je dobrý na to koukat když kupuješ gumy, aby Ti neprodali třeba nějaké skladové ležáky, apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...