Přejít na obsah

HID xenony


OctII

Doporučené příspěvky

Já je kupoval tady - http://www.kupzarovky.cz/osram-h7-64210nbp-night-breaker-plus-55w-12v-px26d-duo-box-p-1961.html . Jedu na kombinaci Silverstary do potkávacích a NightBreakery do dálkových a je to pro mě super kombinace co se týče výdrže tak i svítivosti. Mám to takhle už asi rok, svítím pořád hlavními světly a drží. Možná ale do hlavních pořídím nějaké AllSeason, od doby co bydlím v divočině, kde o nějakých pruzích na silnici nikdy neslyšeli si říkám, že by za deště mohly trochu pomoct...

Každopádně třeba u Fabie praskaly žárovky pořád - stačilo dát nějakou tu "sadu" od Škody a praskání se vyřešilo. Lepší řešení, než tam cpát HIDy a štvát lidi. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak přesně tyhle mám na autě. Jízda večer je v pohodě, svítivost opravdu znatelně vyšší. Předtím jsem zkoušel Unitec (de facto klasická žárovka), Unitec Xenon Blue Silver (děs a hrůza za mokra :kol-44: ) a teď mám na autě asi 14dní Osramy NB+ :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud vyloženě netrváte na xenon efektu, mám nejlepší zkušenosti s Philips X-tremeVision. Skutečně svítí dvakrát více než obyč žárovka z výroby a vydrží bez přepětí asi nejdéle z těhle výkonných žárovek. Kupoval jsem ji od ofiko dealera za slušnou cenu, tuhle:

/http://www.nejlepsiautozarovky.cz/autozarovka-philips-x-treme-vision-h7-12v-55w/d-70326/

S xenony pozor na faky, probira se to ted na dieselpower.cz. Lepsi si priplatit u primeho distributora nez za petikilo koupit fake...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

zdravim pánove mám takový dotaz přemýšlím že si do čoček dam HID xenony ale někde jsem četl že odejde motorek stěraču a podobně nemáte stímto někdo zkušenosti? díky za info

A ne jen to. Mě odešla celá Komfortní jednotka a začalo to tím že svítil pravej blinkr pořád i po vytažení klíčku. Už nikdy víc. Pak jsem koupil žárovky Philips asi za 600 kč,- svítili mě tak dva měsíce pak jeden den odešla jedna a druhej den druhá. Teďka mám klasiku a jsem spokojenej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...