Přejít na obsah

HID xenony


OctII

Doporučené příspěvky

Lama dotaz for all:

Je možný že jsem viděl Rooma s projektorovými světly který měl předělaný na xeny?

Tento příspěvek byl editován pentadius: včera, 08:56 PM

Tak mít roomstra,tak už to tam dávno mám,má to čočky,takže pohoda.

Editováno: , autor: stralis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady několikrát padlo, nakódují ti to v každém servise (mě to dělali u Klokočky tady v Praze). Druhá možnost je koupit kabely se zabudovaným odporem které v podstatě simulují přítomnost normálních žárovek - onehdá jsem na ně na nějakém serveru zabývajícím se prodejem HID sad koukal. Dnes bych asi volil tu sadu kabelů víc než kodování. Kdyby prudili policajti, tak to celé odpojíš, nasadíš žárovky a jedeš dál..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už to tady několikrát padlo, nakódují ti to v každém servise (mě to dělali u Klokočky tady v Praze). Druhá možnost je koupit kabely se zabudovaným odporem které v podstatě simulují přítomnost normálních žárovek - onehdá jsem na ně na nějakém serveru zabývajícím se prodejem HID sad koukal. Dnes bych asi volil tu sadu kabelů víc než kodování. Kdyby prudili policajti, tak to celé odpojíš, nasadíš žárovky a jedeš dál..

No to myslite kontrolu odporu autem - pri praskle zarovce da auto vedet ze je praskla zarovka, proto HID sadu s odporem, ale me ve Skodovce tuto funkci vypnuli, nemate nekdo odkaz na HID sadu, ktera tam jede bezproblemu? Radeji bych tu moji prodal a koupil stopro funkcni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíš to nakodovat, nakolko normalne žiarovky svietia asi na 90 percent a sú regulované PWM signálom čo zrejme pri nakódovani xenonov sa nedeje.

Ahoj kluci, prosim nevite, proc mi sada HID H7 6000K na Oct 2 pri jakekoliv zmene napajeni zacne blikat? Kdyz nastartuju a rozsvitim tak ok, dokud nedam napr. dalkova svetla, nebo nevypnu motor a znova nastartuji.. Jinde ta sada bezi luxusne... Prosim o radu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co se týče roomstera co má projekční čočky tak pokud tam dáš hidky tak libovka protože si uděláš bixenon, já osobně mám na své oktuli světla ze scouta projektorový dal jsem tam hid sadu nechal nakodovat a jsem spokojený protože mi chodí ii naklápění na kolečko bez nějakých úprav

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
No to myslite kontrolu odporu autem - pri praskle zarovce da auto vedet ze je praskla zarovka, proto HID sadu s odporem, ale me ve Skodovce tuto funkci vypnuli, nemate nekdo odkaz na HID sadu, ktera tam jede bezproblemu? Radeji bych tu moji prodal a koupil stopro funkcni...

Né jsou to mezikusy které připojíš mezi xenony a trafo. Koupil jsem si to s těmi mezikusy a montoval jsem si to sám. Montáž mi zabrala asi 2 "hoďky" sklon jsem nastavil taky podle vrat garáže a SUPER zatím nikdo na mě neblikal. A navíc zdá se mi, že více oslňují staré škodovky 120 a podobné šroty :aggressive: než dodatečně namontované xenony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

tak kamarad si nechal nainstalovat hid 6000k , tak jsme to jeli hned vyskouset po tom co jsem to tady vse precetl , pac bych je chtel take , ale nerad bych nekoho oslnoval . No k veci blbli jsme vecer snad 4 hodiny skousely ruzne veci a musim podotknout , ze jak tady pisete ze to oslnuje , tak po me skusenosti musim rici , ze to neni az takova pravda . skouseli jsme kopec , jet proti i za sebou a co muzu rici ze spise nez oslnovani jsem cucal , jak to krasne sviti s modrym nadechem . je pravda ze na tom kopci byl mensi problem , ale nic hrozneho , tam vas osviti i origo . mozna to bylo i tim ze si to nedelal sam , ale nechal si to udelat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se o HID sady kdysi zajímal a dospěl jsem k tomu, že do paraboly nikdy! Oslní kolikrát fest i normální halogeny, ale ty HID, i když zrovna přímo neoslňují, tak bez čočky nebo továrně přizpůsobené paraboly (což má třeba Honda Civic aj.) to světlo není usměrněný jak má být, svítí všude možně, jak je silný, tak dělá dookola záři jako pouliční lampa a není to 2x přijemný ani v protisměru, ani v zrcátku. A co víc, auto s HID sadou poznám už na stovky metrů, že nemá origo xenony. I když jsem v noci párkrát za takovým autem s HID v parabolách jel, tak jsem to poznal a po předjetí následně přesvědčil.

Editováno: , autor: ViktorMPI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja bych si je osobně do klasických světel nedal, pač to vyloženě neoslunuje ale je to světlo je nepříjemny.Ale chci se optat zda se to dá nainstalovat i dalkových světel?

Jdou dát i do dálkových,je to sice taky nepovolené,ale za to posvícení to stojí. :palec2:

Mám je v dákových u OI.Jenom je třeba si zvyknout na krátkou prodlevu při zapnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Ahoj chalpci nezkousel ste nekdo dat HID xenony do mlhovek na O1?? Mlhovky sem vykuchal (mam na mysli tu clonku co omezuje svetlo aby svitilo jen dolu)A svetlo sviti celkem fajn aji s obyc zarovkou, tak me napadlo do toho nacpat prestavbu na HID. Nezkousel to nekdo?? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...