Přejít na obsah

Chromove hagusy na O combi


Octavius84

Doporučené příspěvky

Kámoš má na černé Octě stříbrné hagusy a vypadá to docela dobře,ale pochromované to nemá... :p na stříbrné no nevím nevím....

no už tu měla být i fotka ;)

Rád bych poradil,ale foto ani info nemám.On sám neví čím to je stříklý,již to tak koupil s autem.... :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem se o to pokoušel, ale úspech teda nic moc. Neprve jsem to vzal chromovým sprejem na nárazníky a ač je to sprej velice kvalitní (otec vřískal :D páč to má na renovaci veterána) výsledek mě teda nenadchnul a horko těžko jsem to z auta odstranil. Pak jsem kontaktoval svou tetu, která mi zajistila pochromování, což vypadalo už dobře, ale výsledek stejně tomu z fabriky ne a ne se podabat. To hle vypadalo tak nějak kýčovitě - no prostě, hagusy jsou už zase černě a tohle ted neřešim. Někde mám snad foto těch pochromovanejch hagusů a snad i na autě, ale to si nejsem jist. Dokonce jsem se předběžně domlouval tady s někym na foru, že bych mu ty hagusy taky nechal pochromovat... Fakt už ale nevim kdo to byl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nad tim taky premejslel. Pac mam tmave modrou metlu, snazim se delat doplnky do barvy lestenyho hliniku. Z toho vyplyva, ze jsem ty gusy capnul, sundal to origos svinstvo a lestil, a lestil.... a lestil. A drzaky nechal v black color. Jeste to teda nemam hotovy na 100%, ale zacina to vypadat slibne... B) Pak dotlacim nejake foto..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nad tim taky premejslel. Pac mam tmave modrou metlu, snazim se delat doplnky do barvy lestenyho hliniku. Z toho vyplyva, ze jsem ty gusy capnul, sundal to origos svinstvo a lestil, a lestil.... a lestil. A drzaky nechal v black color. Jeste to teda nemam hotovy na 100%, ale zacina to vypadat slibne... B) Pak dotlacim nejake foto..

Uz tu melo byt... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nad tim taky premejslel. Pac mam tmave modrou metlu, snazim se delat doplnky do barvy lestenyho hliniku. Z toho vyplyva, ze jsem ty gusy capnul, sundal to origos svinstvo a lestil, a lestil.... a lestil. A drzaky nechal v black color. Jeste to teda nemam hotovy na 100%, ale zacina to vypadat slibne... B) Pak dotlacim nejake foto..

Uz tu melo byt... -_-

Tak jsem trosku strachal ve svem archivu... A nasel jsem jedno foto, jak to vypadalo rozpracovane. Doblejskano kompletne snad bude v lete. Pak to sfotim jako das! :palec2:

post-24-1175144430_thumb.jpg

Editováno: , autor: Com-aaR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nad tim taky premejslel. Pac mam tmave modrou metlu, snazim se delat doplnky do barvy lestenyho hliniku. Z toho vyplyva, ze jsem ty gusy capnul, sundal to origos svinstvo a lestil, a lestil.... a lestil. A drzaky nechal v black color. Jeste to teda nemam hotovy na 100%, ale zacina to vypadat slibne... B) Pak dotlacim nejake foto..

Uz tu melo byt... -_-

Tak jsem trosku strachal ve svem archivu... A nasel jsem jedno foto, jak to vypadalo rozpracovane. Doblejskano kompletne snad bude v lete. Pak to sfotim jako das! :palec2:

Vypada to zajimave,skoda jen ze ta fotka neni vetsi a kvalitnejsi. Jinak pekne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...