Přejít na obsah

Volba zabezpečení


mbecko

Doporučené příspěvky

ja to tušil, že to musí přijít lol lol lol

Tak to je hustota lollol

jak to vypadá? nebude to tlustý gumový lano? Ať ti auto ukradnou a odvezou kamkoliv,díky tomu se ti vždycky dřív nebo později vrátí zpět ;)

Někdy si fakt připadám,že mi odpovidaji 15 leté blbečci.Sorry ale už je to tak trochu trapny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To neřešim...jen konstatuju :feve:

Jaký jsou tvoje názory,tak úměrné jim jsou i odpovědi a reakce na ně :kol-131: Hned se pozná znalec ;)

Zdravím pánové, teda odehrál se tu velký boj o systém Sherlog. Myslím, že je to celkem jedno, jestli je to Sherlog, nebo jiný systém. I když Sherlog má fakt vymazlenou reklamu. Stejně je to závislé na alarmu. Takže, dobrý alarm, třeba Cobra, Jablotron, Meta, a možná tak oblíbený Magicar, i když nevím, při jeho velikostech, kam ho v autě schovat, dobrá imobilizace - né startér, každopádně ultrazvuky(měly by být součástí alarmu) a taky náklonový senzor libovolné zn. od doby, kdy se přestal dělat rtuťový je to jedno. Akorát né jablotron, ten se chová jako otřes. Pak bych volil nějaký extra imo, např. magnet, nebo čipový - bezdotykový třeba zn. ATC. Pak bych volil GSM + GPS dohled. Již tak zmiňovaný nebeský Sherlog, Altea, Cobra Connex - ta má kartu, funguje dokonale, nic se nikde neaktivuje, prostě přijdu k autu a systém se deaktivuje sám. Pak je tu Gemini, Awacs, ale to je jako by se do auta nic nedalo. Pak bych chtěl ještě zmínit Pagery GSM i s GPS, Athos - Jablotron, Patriot(vlastní zkušenost), výborné, vlastní dohled i na mapě. Jasně, že to je naprd, když se tu potulují betonové avie, ale souhlasím s teorií, zloděj jde lehčí cestou. Zaslepit zámky ano, ale i s odstřižením kabelu od mikrospínače zámku, a místo vložky pod krytku dát šroub. Je dobré udělat nouzi, protože při vybité bat se jde oknem. Zámek zpátečky bych si nikdy nedal, nejen že u O2 ta díra v manžetě vypadá blbě, ale ani na zámku nedrží a když vidím, jak se montuje, tak stačí základní nářadí a vesele se může řadit. Dělám zabezpečení vozidel, ale jsem šroubovák a nikoho nelanařím na to z čeho jsou největší marže. Je mi to jedno. Tak jsem chtěl trochu přispět do vaší vášnivé debaty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

par vecem nerozumim. jakým způsobem je Sherlog závislej na alarmu? důvod proč nedat construct kvůli manžetě nějak nechápu, mě to tam sedí uplně krásně. tebou zminovanej systém na kartu je asi možná dobrej, ale to uz s sebou budu tahat klíče od auta a jeste kartu, kterou kdyz si zapomenu v šosu jiný bundy, jsem nahranej.

ono, nic se nemá přehánět, to bych měl z auta pevnost a ve chvíli, kdy se něco podělá, tak s nim neodjedu ani já. proto mam možná blbej construct a víc neřešim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

par vecem nerozumim. jakým způsobem je Sherlog závislej na alarmu? důvod proč nedat construct kvůli manžetě nějak nechápu, mě to tam sedí uplně krásně. tebou zminovanej systém na kartu je asi možná dobrej, ale to uz s sebou budu tahat klíče od auta a jeste kartu, kterou kdyz si zapomenu v šosu jiný bundy, jsem nahranej.

ono, nic se nemá přehánět, to bych měl z auta pevnost a ve chvíli, kdy se něco podělá, tak s nim neodjedu ani já. proto mam možná blbej construct a víc neřešim...

Přesně tak.Scherlog neni potřeba spojovat s alarmem-to je nesmysl podle mě.Poprvé po "gumovém obdobi) souhlasim s Luke288 :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Construkt,alarm, aby si to nevyhlídla každá druhá smažka a když už se do toho pustí profíci,tak pak jedině dobrý pojištění..

Jen dotaz, dá se nějak na autě zjistit,jestli tam opravdu je Sherlog..pokud tedy auto nezkusím hned lapnout a pak hlídat zrcátka,kdo mně sleduje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Construkt,alarm, aby si to nevyhlídla každá druhá smažka a když už se do toho pustí profíci,tak pak jedině dobrý pojištění..

Jen dotaz, dá se nějak na autě zjistit,jestli tam opravdu je Sherlog..pokud tedy auto nezkusím hned lapnout a pak hlídat zrcátka,kdo mně sleduje..

Směju se...to nezjistiš! Je fakt,že když se dostaneš do auta a budeš ho chtit ukrást...tak to potom ano...náklonovy čidla a tak dále...NEZKOUŠEJ TO-NEMÁŠ ŠANCI.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Construkt,alarm, aby si to nevyhlídla každá druhá smažka a když už se do toho pustí profíci,tak pak jedině dobrý pojištění..

Jen dotaz, dá se nějak na autě zjistit,jestli tam opravdu je Sherlog..pokud tedy auto nezkusím hned lapnout a pak hlídat zrcátka,kdo mně sleduje..

Směju se...to nezjistiš! Je fakt,že když se dostaneš do auta a budeš ho chtit ukrást...tak to potom ano...náklonovy čidla a tak dále...NEZKOUŠEJ TO-NEMÁŠ ŠANCI.

Tak to je dobrá zpráva,že to jinak než pokusem :) zjistit nejde. Já to auto nehodlám krást :) Jen si říkám,kolik dalších by odradily nálepky na skle..

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud jdes do auta s tim, ze nevis, jestli tam sherlog je nebo neni, tak to sjistis záhy potom, co se pokusis nastartovat, ponevadž nenastartuješ. auta s sherlogem berou lidi, co vi, ze tam je a dokazou ho prvotne nejak vochcat, pokud ted neprijedou rovnou s odtahovkou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

To je právě špatný názor! Naopak!!! Nejsou potřeba žádny samolepky a tak.Proč?Vždyt ten zloděj se na to akorát připravi a vy mu dáte návod jak to nejlehčeji dostat...Jinak Sherlog nic nevysíla-jen v připadě napadení a odcizení vozidla.Podle mě je to hodně dobré zabezpečení a máte teměř 97 procentní jistotu,že se Vám to auto vráti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je právě špatný názor! Naopak!!! Nejsou potřeba žádny samolepky a tak.Proč?Vždyt ten zloděj se na to akorát připravi a vy mu dáte návod jak to nejlehčeji dostat...

Teď mluvíš o "profících", kteří kradou auta na kšeft nebo na díly.. Těm je srdečně jedno,jestli máš nálepky nebo ne a jestli tam máš nějaké zabezpečení..když to budou chtít sebrat,tak si auto vystopujou a pak ho prostě seberou a nic jim v tom nezabrání. Je to spíš myšlený na takové to "náhodné" odcizení, kdy ti to chce sebrat nějaký feťák apod..toho to odradí a vezme radši auto vedle, která nic mít nebude..ten se ti na krádež nebude třeba 14 dní připravovat,aby mohl sebrat konkrétní auto ( nebo třeba rádio z něj)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo,máš pravdu.Ten kdo bude opravdu chtit auto ukrást tak se na něj připravi.I když si myslim,že fetákovi je jedno jestli na autě je nějaká samolepka nebo ne-rozbije okno a vezme vše hlava nehlava jen aby měl něco co prodá a bude mit prachy na fet.

No myslím,že ho rozhodně bude radši páčit z auta,které mu při tom nebude řvát a případně se hlásit svému majiteli přes pager..a to hned na první pohled.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...