Přejít na obsah

Klapka 1.6 74Kw


hugito

Doporučené příspěvky

Zdravím rafani, Potřeboval bych poradit, Mám 1,6 74kw, A motor nedrží otáčky a pořát chcípe a když dám nohu z plynu tak to furt ukazuje spotřebu tak kolem 2 až 2,5 litru, bráchovi to ukazuje nulu. Vyčistil sem klapku, udělal sem základní nastavení, to pomohlo, už sem myslel že je to o.k, ale asi tak po dvěsta kilomertech to začalo dělat zase :wallbash: takže nevím co s tím, asi budu muset koupit novou, v servisu mi řekli že stojí 12 000, tak prosím o radu

Editováno: , autor: hugito
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím rafani, Potřeboval bych poradit, Mám 1,6 74kw, A motor nedrží otáčky a pořát chcípe a když dám nohu z plynu tak to furt ukazuje spotřebu tak kolem 2 až 2,5 litru, bráchovi to ukazuje nulu. Vyčistil sem klapku, udělal sem základní nastavení, to pomohlo, už sem myslel že je to o.k, ale asi tak po dvěsta kilomertech to začalo dělat zase :wallbash: takže nevím co s tím, asi budu muset koupit novou, v servisu mi řekli že stojí 12 000, tak prosím o radu

Nová klapka je cca za 6-7tis., 12 je blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Zdravím rafani, Potřeboval bych poradit, Mám 1,6 74kw, A motor nedrží otáčky a pořát chcípe a když dám nohu z plynu tak to furt ukazuje spotřebu tak kolem 2 až 2,5 litru, bráchovi to ukazuje nulu. Vyčistil sem klapku, udělal sem základní nastavení, to pomohlo, už sem myslel že je to o.k, ale asi tak po dvěsta kilomertech to začalo dělat zase :wallbash: takže nevím co s tím, asi budu muset koupit novou, v servisu mi řekli že stojí 12 000, tak prosím o radu

A podarilo se ti ji nastavit?

Pres VAG udelej kontrolu provozniho stavu skrtici klapky :

post-26-1174818832_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dá se sehnat kolem 5tisíc. http://www.prondo.cz/dovoz.php

030133064FCN KLAPKA ŠKRTÍCÍ OCT 1.6 - C CN 2844,10 kč

06A133064JCN KLAPKA ŠKRTÍCÍ OCT.1.6-74-D 2844,10 kč

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.skoda-dily.cz/index.php?action=...rt%C3%ADc%C3%AD

06A.133.064 J

Škoda Octavia

originální CZ díl KLAPKA SKRTICI OCTAVIA

1,6/74kw 1 ks 5.970 Kč

06A.133.064 J

Škoda Octavia

Čínská výroba KLAPKA SKRTICI OCTAV.

1,6/74kw 1 ks 2.807 Kč

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

U mě podobný problém studené starty. Klapka nová landa sonda nová a porád nic a nakonec

těsnění na sacím potrubí, bylo spečené a mělo to falešné sání.Tak to opravili a udělali kontrolu rovinosti toho plastového sání a dále svíčky jsem tam měl na felicii tak taky vyměnili a udělali těsnost chladící kapaliny.No celkem to stálo 4.086Kč. Nemohli na to přijít dělali to 2 dny.Ale na autorizovaný servis cena slušná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...