Přejít na obsah

Fabie ze zahraničí


Ritchie 86

Doporučené příspěvky

Ahoj, zvažuju koupi Fabie a chci jí koupit za hotové.

Z toho důvodu si můžu dovolit zaexperimentovat s koupí v zahraničí.

Viděl jsem tabulky, které poukazovaly na fakt, že Škoda se vyplatí koupit třeba v Dánsku, nebo Belgii. Je to tak? Máte s tím někdo zkušenosti? Díky všem za informace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před rokem jsem koupil z Itálie Fábii 1,4mpi, 50kw, rv. 2001 MR 2002, comfort + klima, stř. metla. nové gumu, se serviskou po prvním majiteli, najeto 43000km, zadní sedadla a kufr téměř nepoužitý, cena: auto+TK+přepis a povinné ručení na 1 rok=138,500Kč. S autem max. spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpovědi, ale jedná se mi spíš o nové vozy, případně předváděčky ze zahraničí. Teď koukám na ceny v Maďarsku (trochu problém s překladem, ale známí pomohli ;) ) no a třeba Fabka 1,4 16V 74kW Combi, černá, Tour de France fungolovka tam stojí 3.382.000,- HUF a kurz je 11,28Kć/100HUF. To je 381500,- a to si myslím je proti ceně tady docela skok. U nás začíná 1,2HTP na 352800,- Budu rád, když uslyším i Vaše ostatní názory - nebojte se mě klidně vyvést z omylu. Nejvíc asi ocením zkušenosti někoho, kdo tohle podstoupil. Díky moc všem. R. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem chvili hledal a zminenou akci sem u Vas nenasel. Je tam jen akce Yeti, Ice a Fabka za 1/3. Moje predstava je nasledujici : klima, 2-4vaky,zrkadla + okna v elektrice, centrál s DO, pokud možno na elektronech. Bylo by možné poslat mi odkaz? Nebo mi klidně poši doporučení na nějákého dealera. Potrebuju to vyresit do mesice-zatim jezdim nouzovym resenim :-) Fiat Panda :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal sem na nabídku ze Švýcarska. Zítra tam zavolám, pokud budu mít čas. Jestli to nestihnu, zavolám tam za 14 dní. Jedu na týden do Anglie - tam jsou ceny taky docela fajn, ale škoda toho volantu na špatné straně :-)

Vyfotím vám sem nějákou fabku, ju? lol

Zajímalo by mě, jak dlouho tam tu akci budou mít. Největší bomba je rozdíl mezi 1,2 a 1,4 80HP 1500,-CHF - jak je možný, že tady jsou cenníky tak jiné??? :disgust:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal sem na nabídku ze Švýcarska. Zítra tam zavolám, pokud budu mít čas. Jestli to nestihnu, zavolám tam za 14 dní. Jedu na týden do Anglie - tam jsou ceny taky docela fajn, ale škoda toho volantu na špatné straně :-)

Vyfotím vám sem nějákou fabku, ju? lol

Zajímalo by mě, jak dlouho tam tu akci budou mít. Největší bomba je rozdíl mezi 1,2 a 1,4 80HP 1500,-CHF - jak je možný, že tady jsou cenníky tak jiné??? :disgust:

jen si dejte bacha na země mimo EU a DPH a clo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal sem na nabídku ze Švýcarska. Zítra tam zavolám, pokud budu mít čas. Jestli to nestihnu, zavolám tam za 14 dní. Jedu na týden do Anglie - tam jsou ceny taky docela fajn, ale škoda toho volantu na špatné straně :-)

Vyfotím vám sem nějákou fabku, ju? lol

Zajímalo by mě, jak dlouho tam tu akci budou mít. Největší bomba je rozdíl mezi 1,2 a 1,4 80HP 1500,-CHF - jak je možný, že tady jsou cenníky tak jiné??? :disgust:

jen si dejte bacha na země mimo EU a DPH a clo

Přesně tak.

Ze států unie musíš odečíst jejich DPH a naše si přičíst.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud budes chtit neco extra, dej vedet, provozuje to muj dobry kamarad z BB :) a docela dobre se jim dari, i kdyz je to jen rok v provozu.

Svet je malý -_-

Písal som im dnes ráno, mal som konkrétny dotaz, no zatiaľ sa mi nikto neozval... Niektoré ceny sú naozaj skvelé, ale sú tam aj vozy, ktoré naopak nie sú dobrá kúpa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svet je malý -_-

Písal som im dnes ráno, mal som konkrétny dotaz, no zatiaľ sa mi nikto neozval... Niektoré ceny sú naozaj skvelé, ale sú tam aj vozy, ktoré naopak nie sú dobrá kúpa.

Igor: svet je hrozne maly -_- . Pokud se ti nikdo neozve hned v pondeli, tak mi dej prosim vedet.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...