Přejít na obsah

První křest nárazníku :-(


Thomas_HTP

Doporučené příspěvky

Zdravím,

tak jsem o víkendu pokřtil moji 2 měsíce starou Fabii. Vítr mi během couvání poslal do cesty dveře, tak to odnesl lak na zadním nárazníku.Viz přiložené fotky

Můžete mi prosím poradit jestli s tím půjde něco udělat. Na funkci auta to samozřejmě nemá vliv, ale přinejmenším to pěkně se*e. Kdyby

se to alespoň stalo manželce, a ne mě. Teď když s autem něco udělá ona, tak jí už nemůžu říct ani půl slova :D

Když jsem procházel jiná témata, tak jsem narazil na zmínky o Tempu, Motipu, Wax Polish. Nemám s těmito přípravky žádné zkušenosti a nevím jestli je v tomto případě můžu použít.

Díky

post-5-1175489589_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to ti nezavidim, stalo se mi neco podobnyho, stal jsem s tatovou Zafirou na sidlisti a najednou obrovska rana-prilit plastovej kontejner. Dusledek-promackly zadni dvere od bocni listy dolu. :disgust:

Kontejnery jsou fakt mrchy, ještě když je popeláři nezabrzdí. U nás před barákem jezdí při každym většim větru. Od tý doby co mi promáčkli blatník tam neparkuju :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Připojuji se k většině...počkej chvili co tu udělá..možná bych to zkusil přeleštit....a nebo pokud nechceš čekat dej to na havarijní pojistku jestli máš 1% a likvidátor ti uzná nárazník a jak sem viděl i parkovací čidla a lištu tak možná ještě vyděláš:)

Taky sem křtil tedka v neděli moji Fabču zrovna 8.4.měla 3měsíce od novoty:(...ale zepředu holt sem neubrzdil :help: tak mě to stálo 1000kč na pokutě a budu mít new RS nárazníček a kliky v barvě.......

zároven mám na vás dotaz...pasujou kulaté mlhovky z normálního nárazníku do RS nárazníku???díky za odpověď!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmlovky nepasujú, na RS sú z Felicie a teda majú iné uchytenie a iné konektory

Připojuji se k většině...počkej chvili co tu udělá..možná bych to zkusil přeleštit....a nebo pokud nechceš čekat dej to na havarijní pojistku jestli máš 1% a likvidátor ti uzná nárazník a jak sem viděl i parkovací čidla a lištu tak možná ještě vyděláš :)

Taky sem křtil tedka v neděli moji Fabču zrovna 8.4.měla 3měsíce od novoty:(...ale zepředu holt sem neubrzdil :help: tak mě to stálo 1000kč na pokutě a budu mít new RS nárazníček a kliky v barvě.......

zároven mám na vás dotaz...pasujou kulaté mlhovky z normálního nárazníku do RS nárazníku???díky za odpověď!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmlovky nepasujú, na RS sú z Felicie a teda majú iné uchytenie a iné konektory
Připojuji se k většině...počkej chvili co tu udělá..možná bych to zkusil přeleštit....a nebo pokud nechceš čekat dej to na havarijní pojistku jestli máš 1% a likvidátor ti uzná nárazník a jak sem viděl i parkovací čidla a lištu tak možná ještě vyděláš :)

Taky sem křtil tedka v neděli moji Fabču zrovna 8.4.měla 3měsíce od novoty:(...ale zepředu holt sem neubrzdil :help: tak mě to stálo 1000kč na pokutě a budu mít new RS nárazníček a kliky v barvě.......

zároven mám na vás dotaz...pasujou kulaté mlhovky z normálního nárazníku do RS nárazníku???díky za odpověď!!!

Aha...no dík :( v servise říkali že to půjde a nárazník je už objednaný :( achjoooooooooo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xtrack:

Havarijní pojistku sice mám, ale 5%. Jinak s parkovacími čidli nic není, jen ta oděrka a popraskaný lak na nárazníku.

Už jsem si na to za těch 14 dní zvyknul :-), tak to teď fakt nebudu řešit a počkám co to časem udělá..

ahoj jj vím že čidlům nic není ale to na pojišťovně vědět nemusí :palec2: někdo do tebe tukne ze zádu a budeš mít rs nárazník :)

jako nic ti nepřeju to ne...ale pokavad je malý tukanečeček tak se to dá ošmelit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera taky pokrtil predni naraznik. Stal jsem pred kruhacem a prede mnou octavka 2 kombajn, slunce primo do oci. Uz se zacla rozjizdet k najezdu, tak jsem se kouknul doleva jestli muzu najet. Chvili jsem cekal a pak jsem se rozjel, v tu chvili koukam, ze ta oktavka tam stoji tak jsem ji trochu nabral, nastesti v pohode, jen takova decentni promacklina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...