Přejít na obsah

Stahovaní el. oken pomocí DO


Martinoslav

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

Ahoj-te, pár let zpátky jsem někde na netu zavadil o návod jak souhrou událostí aktivovat dojezdy na oknech...

např.: 1, zapnout zapalovní

          2, stáhnout najednou všechny okna

          3, vytáhnout okna a vypnout klíč

už nevím jaký byl přesně postup a na jaké vozy konkrétně to bylo a už to nemůžu nikde najít... Ani strýček google mi nepomohl  :kol-26:...

 

existuje něco takového použitelného? Mám octavii r.v. 2002... děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle mi spíš připomíná nastavení dojezdů oken - stáhnout okna dolů a podržet ještě pár vteřin stahování, to samé v opačném směru. Také se to dá udělat s klíčkem v zámku. To se používá, pokud okna "zapomenou" krajní polohy a při druhé poloze ovladače oken nevyjedou automaticky. To je ale něco jiného, než bys chtěl, pokud chceš dle názvu tématu aktivovat stahování oken pomocí dálkového ovladače...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Cus chlapci, tak ja teda nevim. Jde to u toho faceliftu nebo ne. Kdyby to bylo za rozumnou cenu, tak bych to bral. Diky

No taky z tohodle vlákna nejsem nijak moudrej, ale jinak kdyby tu byl někdo z Liberecka (nejlépe Frýdlantsko) kdo by to dokázal na mé Fabce, vyrobené v září 2007, ať se ozve, taky bych tuhle funkci uvítal.

A ještě, kde najdu to číslo řídící jednotky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

zavírání a otevírání přes klíček jde u všech snad z výroby.. Automatické zavření oken při zamčení jde přes nějakou third-party krabičku, která tam pošle impulz. Zavírání a otevírání oken pomocí origo dálky jde pouze u předface při překódování ŘJ ve dveřích..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • Pawouk odbral (a) toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...