Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Takhle tezko rict, nejlepsi rada bude. Vzit ji do nejake dobre prodejny jizdnich kol a zeptat se primo na miste..nevime vysku, vahu a tak dale...A na miste si muze vse vyzkouset...popr. vybrat jine sedlo, treba ji bude zalezet na kombinaci barev, zpusobu razeni a pak jen odjet na novem kousku... :palec2:

Editováno: , autor: ...GeOrGe...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

P2M : Tak jak dneska byli ste na kolech ?

JJ, byli, ale jen opravdu decánko, asi 18km po Šáreckém údolí v Pze a spíš prokecaných a pak zalitých pivkem :) Zase aspoň budem ready na zejtřek ;) Jinak v Šárce ale moc pěkný místa a bylo to moc fajn a až Fugas s přítulkyní něco najedou, bude nás o dva víc :)

EDIT: Romariooo - okoukni, jaký barvy se holce líbí a z toho vycházej ;) Jinak platí, že čím víc, tím líp, za těch 6tis nevim, aby to nebylo spíše utrpení a pokusy o servisování, než radost a ježdění. Koukni na Katalog kol 2009 ;)

Editováno: , autor: P2M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdí tady někdo na kole Cannondale s vidlicí Lefty?

Chci si tohle kolo pořídit a zajímal by mne nezaujatý názor běžného uživatele (od prodejce se moc pravdy nedovím).

Jedná se o model Scalpel Carbon 2, popřípadě Taurine SL1.

Zajímá mně jakékoli info, klidně i ke starším, nebo jiným modelům a hlavně jak náročný je servis vidlic Lefty.

Děkuji za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikoz jsem v USA, tak jsem si koupil kolo asi za 150 dolaru...stejne ho tu necham...Prvni etapa...z obchodu asi 1 mile..riditka volne a malem sem si rozbil drzku...Dovezu to domu,,Upravim si to.. prima...

Druha etapa 10 mil..riditka volne...malem sem sejmul amika a opravdu skoro letel do oceanu.... :) to jsem byl mother fucker a tak dale...

Kdyz jsem konecne opravil ridika...tak jsem 5 dni zpet, slapal, jak o zivot a praskla jedna slapka....po dvou dnech jsme is dal cca 50 mil....obe slapky praskle...brzdy total rozladene....ze sedla me boli prdel jeste ted, spalenej jsem jak rak....ale hlavne, ze to kolo ma stojanek... :palec2:

Zitra ho jdu vratit...bez des...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

George: to bude PRC kolo ;)

Public Republic of China :D

Pár fotek z sobotní vyjížďky s Martypem, MichalemF, Tomasem, Baurakem a dalšíma dvěma klukama od Martypa a Tomase, taktéž domorodcema :) Bylo to čupr, ja kpíše Michal, psychicky jsme byli ready na těch 60km, ale i 40 stačilo. :) Já si dal dneska s mladou taky 40, opět podél vody, takže takový protažení se :)

Jo a viděli jsme v sobotu celkem zajímací pád rogala a Baurák měl stojánek lol;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...