Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

jasne ze sa chystame ako pokazde, tuto nedelu je na plane trat dubnicaku ( dubnicky maraton ) prejst si :) v polke hura krcma v h. porube -_- a potom do dubnice a tam -_- odtail do trencina ( domov) a znova -_- -_- -_-

p.s.: len neviem ci je to vyjazd bikovanie ale chlastanie ;) nuz v tomto teple treba doplnat tekutiny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vinca: nestartuje sa naraz hard 99km ide o 9:00, klasic 68km o 10:00 a basic 43km o 11:00. ono napr. v kategorii basic je cca 200 jazdcov ano po starte v novej dubnici vsetci vypalia ale o 2km je kolacin a prve stupanie a tam uz to odpada. jasne technicky problem si riesis sam na trati ale neboj vzdy ti niekto pomoze ;) trat je to narocna ale zaujimava a pekna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vinca: nestartuje sa naraz hard 99km ide o 9:00, klasic 68km o 10:00 a basic 43km o 11:00. ono napr. v kategorii basic je cca 200 jazdcov ano po starte v novej dubnici vsetci vypalia ale o 2km je kolacin a prve stupanie a tam uz to odpada. jasne technicky problem si riesis sam na trati ale neboj vzdy ti niekto pomoze ;) trat je to narocna ale zaujimava a pekna.

cetl jsem propozice a celkem me to nadchlo.a ty zavodis v kategorii HARD? nebo klasik? a kuwa, zrovna 30. v srpnu jsem v praci, ze bych se aspon zajel podivat :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vinca: tak na hard by som odvahu nenabral, dva roky po sebe som bol basic a tento rok sa uvidi ci pojdem klasic. ono sa to nezda ale celkom dost je tam uz na tych 43km vyskove prevysenie, hard ma uz cez 3km. ked chodime takto cez vikendy tak aj 100km spravime ale to je cely den. ved si sprav volno v praci a poj sa ukazat co v tebe je staci ak prejdes basic 43km do 3 hodin a poviem ze nejazdis zle ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těch 120Km to je celkem nářez!!! a pokud do toho trochu zaprší :) a co takhle Sudety ta nejdelší?? :p

Sudety jsem nikdy nejel, ale co mám informace, tak Drásal je nejtežší...to táhné stoupání za Fryštákem na Přílepama ke konci po asfaltce, to je ten nejhnusněší kopec, co jsem kdy jel...tam se opravdu mele z posledního

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct, kterej je nejtěžší....všude je něco, a těch maratonu co o sobě tvrděj, že jsou nejtěžší je víc....ale 120 km v terénu je už docela dávka, pokud se to jede jako závod, tak to je na krev, prostě 7-8 hodin v sedle tvrdýho šlapání je hustota :) ale to asi znáš....chce to před tím něco najet, u mne teda aspoň tak 3-4 tisice treninkově... a pak se s tím poprat :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim.Me takove zavody moc neberou.Nekam se hnat.Hmmmm.Ja si treba 100km usek v terenu vychutnavam,kdyz se me nejaka technicka pasaz libi ,tak si ji sjedu jeste jednou.Vklidu mi staci vyjet v 9 rano a vracim se jeste za svetla.A to plne pohodovou jizdou.

Jinak nekdy si takovy zavod zajedu,ale az bude vice casu na trening.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja lonsky rok uplne nula.. proste ani 10metru na kole:P ... letos sem si koupil a mam zatim 210km ..ale sem stvatecni biker... a dnes asi pojedu na Velku javorinu .. zacnu v nadmorske vysce 600m a javorina je 970m ...ale nejak se m ito nezda to prevyseni..:/ no uvidime...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...