Přejít na obsah

Kto tu je bajker


houmr

Doporučené příspěvky

Počkej až tam dojedeš bude se ti to zdát málo... to převýšení je pohodička i pro začátečníka :) jaká tam je cesta? asi asfalt.. chtělo by to nějakou aspoň šotolinovou cestu na ten sjezd zpátky... trochu si to užít....

Editováno: , autor: Mongoose
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro ty ,kdo by chteli jet z Travneho v beskydech,tak at si natrenuje prsty a at nejezdi na v-brake.Je tam strasne mov sutru,takze to jede uplne jinam nez chcete. :p

Dnes jsem zavaril predni desky,zrusil rafky ,ale jinak supr sjezdik.Pro blazny doporucuji.Prikladam jednu fotku ze zacatku,pak jsem jiz nefotil,adrenalin byl silnejsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to ja si taky nejsem jisty ... nejdriv sem se schoval pod obr strom, ale pak lilo a k tomu strasnej vitr takze se neslo schovat ... tak sem to pak otocil a jel uplne durch dom.

Jinak cesta z5 od Jindrichovskeho sedla lesem po krasny lesni ceste plne mist kde si muzes skocit a vis ze v tomdle desti tam nebude nikdo ... nadhera !!!

post-6121-1215534682_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cez vikend v nedelu sme presli trat dubnickeho maratonu basic (43km) a odvaznejsi klasik(68km), bolo nas 15 ucastnikov vid foto a boli miesta kde sme sa brodili blatom vid fotka a sem tam sa aj zapadlo,mne sa podarilo raz zahrabat tak 15-20cm do blata a potom som musel cistit rafky :feve:

p.s.: samo ze este bolo treba pripocitat tak 30km (ako kto to mal) kym sme sa dostali do dubnice odkial zacina.

post-1730-1215615042_thumb.jpg

post-1730-1215615078_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro ty ,kdo by chteli jet z Travneho v beskydech,tak at si natrenuje prsty a at nejezdi na v-brake.Je tam strasne mov sutru,takze to jede uplne jinam nez chcete. :p

Dnes jsem zavaril predni desky,zrusil rafky ,ale jinak supr sjezdik.Pro blazny doporucuji.Prikladam jednu fotku ze zacatku,pak jsem jiz nefotil,adrenalin byl silnejsi.

Pro nas co nejsme z tama nejakou mapku se zakreslenim co to je kde to je atp ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MichalF: jedna to mala prvu väcsiu jazdu takze mala toho dost. nie obe boli trat basic. ale jedna sktora nie je na fotke bola s jednym taku zvlastnu trasu a to bol takmer na baske cca do 100km. ale neboj davame im dost zabrat zacinali sme na trasach 50km, potom 70km potom do 90km a teraz uz byvahu trasy 100km ale uz su protesty ( je pravda ze to je uz moc a prehaname to ).

p.s.: neboj uz su celkom vytrenovane ;) ked to porovnam s tykymi co chodia jazdit po hradzi ked svieti slnko tak toto su proficky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidám moji sobotní zkušenost, týkajicí se stravy před jízdou, kdo chce prožít stejné muka jako já, tak doporučuji si dát hoďku a půl před vyjížďkou "trenčanské fazole s párkem" :ble ...to vám to potom krásně nepojede, jako mě.... :palec2: ještě že existuje vynález zvaný coca-cola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...