Přejít na obsah

Promáčklé dveře z parkoviště


Pítr

Doporučené příspěvky

Zdravím,

potřeboval bych radu resp. praktickou zkušenost. Nějakej debil na parkovišti u vedle stojícího auta otevřel dveře a udělal mi šlic do PP dvěří. Zrovna do míst kde je hrana prolisu dveří. Dost blbě to vypadá. Chtěl bych sundat vnitřní tapecírung (to umím, není problém) ale pak jak dál ??? Potřebuji se dostat zvnitřku do dveří abych se to pokusil vymáčknout zpět. Jde mi spiše o praktickou zkušnost někoho kdo to už dělal....

Moc díky

Pítr :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

potřeboval bych radu resp. praktickou zkušenost. Nějakej debil na parkovišti u vedle stojícího auta otevřel dveře a udělal mi šlic do PP dvěří. Zrovna do míst kde je hrana prolisu dveří. Dost blbě to vypadá. Chtěl bych sundat vnitřní tapecírung (to umím, není problém) ale pak jak dál ??? Potřebuji se dostat zvnitřku do dveří abych se to pokusil vymáčknout zpět. Jde mi spiše o praktickou zkušnost někoho kdo to už dělal....

Moc díky

Pítr :palec2:

No nevím nechal bych to na klempíře pokud se ti to nepovede a praskne lak tak se priprav na lakování celých dveří pokud nechceš aby to bylo vidět.Pokud to chceš risknout......tak hodně stěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám jednu stranu promáčkou už na třech místech, šrámů nepočítaně a nějak to už neřešímn a říkám si, že to k životu ve městě asi tak nějak patří. Tyhle věci člověk prostě neohlídá. Až toho bude víc, tak to dám na pojišťovnu zaplatím spoluúčast 1% a auto bude zase jako nové. Hlavní je, že auto jezdí tak jak má a dostanu se vždy tam kam potřebuju. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když umíš sundat ten tapecírunk a plech, tak se tam podívej. Ale mám pocit, že to půjde spíš hodně blbě. Na plechu dveří je tuším nalepeno vytlumení (něco jako ipa - už si to moc nepamatuju) a hlavně je tam takový mírně našikmený nosník a skoro bych řekl, že vede přímo před tou hranou.

Jinak s tou promáčklinou dost záleží, jak má velkou základnu, pokud je malá ostrá a hluboká, tak se to stejně musí dokitovat. Pokud je pozvolná a mělká, tak je to už lepší. Mohlo by to jít paličkou od okraje ke středu (ne rána kladivem na prostředek, i když to k tomu svádí :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když umíš sundat ten tapecírunk a plech, tak se tam podívej. Ale mám pocit, že to půjde spíš hodně blbě. Na plechu dveří je tuším nalepeno vytlumení (něco jako ipa - už si to moc nepamatuju) a hlavně je tam takový mírně našikmený nosník a skoro bych řekl, že vede přímo před tou hranou.

Jinak s tou promáčklinou dost záleží, jak má velkou základnu, pokud je malá ostrá a hluboká, tak se to stejně musí dokitovat. Pokud je pozvolná a mělká, tak je to už lepší. Mohlo by to jít paličkou od okraje ke středu (ne rána kladivem na prostředek, i když to k tomu svádí :-)

Umím sundat tapecírung ne ten plech!...to chci právě zjistit jak se to dělá.....zvnitřku je naněm namontovaný vedení okna...takže nejde o to jen povolit ty šrouby...fotka dveří bez plech z vnitřni strany by taky byla dobrá...........PLEASE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) nejdříve musíš odmontovat sklo ze stahovacího mechanismu - z toho plechu vydloubneš ty dvě velké zátky, oknem sjedeš dolu, tak aby si se těmi dírami dostal ke šroubům okna - odmontuješ a okno rukou zase vytáhneč nahoru - raději si ho přilep izolepou, aby ti nespadlo dolu až do toho budeš mlátit.

2) plech se sundavá i se zámkem. Takže sundat kliku, z hlavy nedokážu popsat, musel bych to vidět - z boku u zámku jsou dvě krytky za nimi jsou hvězdičky - jednou se povoluje vložka, drouhou se sundá klika. Pak odmontuješ vlastní zámek od dveří

3) povolit šrouby (máš štěstí, že nemáš nýty), odpojit konektory a vyndat plech (i se zámkem - visí na takovém plastovém bazmeku - většinou je to prasklé, ale na funkci to nemá vliv)

fotku zkus hledat zde na foru, často tady někdo předvádí reproduktory ve dveřích a různé vytlumení a určitě se nějaká fotka najde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...