Přejít na obsah

Maxidot a Symphony


SAG

Doporučené příspěvky

Hello,

I have same problem as described in this post, unfortunately I don’t know Czech language and on line translators quality is not enough for me to understand solution.

I would be grateful if somebody could explain what solution of Andrew Scarfsail problem was.

With regards,

xdruck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Check the links mini iso connector green against kombiinstrument

mini-iso (radio) position 8 is connected to position 8 on the green terminal block kombiinstrument

mini-iso (radio) position 9 is linked at position 9 kombiinstrument the green terminal block

Many thanks Vaša.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Dobří lidé poraďte :help: Po úspěšné instalaci maxidotu se snažím rozchodit Rhapsody ze Supa. Prošel jsem zdejší fóra, týkající se této problematiky, ale řešení mého problému nenašel.

Na dva iso konektory z původní kabeláže k autorádiu jsem zakoupil redukci na konektor k Rhapsody. Přechodka využívá pouze kostru, spínané napájení, stálé +, dále je plus zdvojeno ještě k pinu Vb. Do redukce jsem dále přivedl CAN ze zeleného konektoru budíků (piny 8 a 9 - fialový a fialovobílý kabel).

Rádio můžu zapnout, ale nesepne horní část maxidotu. Stejně tak není možné vůbec rádio diagnostikovat přes VAG. Na adrese 56 se s rádiem vůbec nespojí. V adrese přístrojové desky 17 je v paměti chyba komunikace s rádiem. Stejná chyba je i v adrese 19 Gateway.

Vůbec netuším, kde by mohla být chyba :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 10 let později...

Ahoj Všem,

 

snažím se propojit radio s maxidotem, ale marně.

 

Označení rádia mám 6Y0035156C čili neCanové a propojení po 3 drátu. Rádio mám nakódované na 00400. Při pokusu na překódování na 00405 zahlasí VCDS chybu zápisu nebo něco takového, ale nastavení 00405 se uloží. Nicméně po tomto překódování se rádio nevypne po vytažení klíčku. Ani po resetu gateway nic neukazuje - odzkoušeno s kódováním 00400 i 00405.

 

Propojení mezi maxidotem a rádiem mám:

30 (modrofialový) - 8 (fialový)

31 (hnědožlutý) - 9 (žlutý)

32 (hnědobílý) - 10 (bílý)

 

Po načtení chyb z rádia a gateway, tak není žádná.

 

Konektory mám mezi s sebou proměřené z pinu na pin a vše v pořádku.

 

PS: Rádio bylo měněné, protože u toho prvního se mi rozsypalo ovládání hlasitosti a vypadávalo mi to kolečko pro zapínání a vypínání rádia.

 

Může mi prosím někdo poradit kde je špatně? Předem díky

 

 

20200523_083002.jpg

20200523_125559.jpg

20200523_125617.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud se nepletu tak fábie by měla jít po CAN

vzhledem k tomu že po překodování na CAN nereaguje na klíč ta hledá info po CAN ale není zapojen

 

možná by nebylo špatné dráty spojit pájením než ty spony na dráty

Editováno: , autor: Vaša
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...